The Leftovers (Pozůstalí)
85/100 - 99×

The Leftovers(Pozůstalí)

Když dvě procenta světové populace náhle bez vysvětlení zmizí, svět se snaží přijít na to, co s tím má dělat. O tři roky později se odehrává děj seriálu The Leftovers a přináší příběhy lidí, kteří se přes toto nevysvětlitelné zmizení nedokázali přenést.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Justin Theroux (Kevin Garvey), Carrie Coon (Nora Durst), Amy Brenneman (Laurie Garvey), Christopher Eccleston (Matt Jamison), Ann Dowd (Patti Levin)

S03E08: The Book of Nora

S03E08: The Book of Nora

Nic není zodpovězeno. Všechno je zodpovězeno. A tak to končí.

sk
4.6.2017
1 049 000
1 hodina 11 minut

Foto: HBOHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pecik

Co si pamatuji, tak počáteční epizody The Leftovers mě velmi zaujaly a navnadily na tento seriál. Postupně u mě seriál osciloval dolů, nahoru, spíše teda dolů, někdy jsem sledoval i zrychleně (1,5×-2× rychlost ve VLC) a konec mě vůbec nebral.

20.8.2019 | 18:19:34
Spiker

Nuda jak prase, ubohé finále seriálu. Jo, Max Richter je pořád dobrej, ale common..proč nebylo finále ta předposlední epizoda?

17.6.2019 | 18:51:11
ZabyJack

??? Po celkom dobrom štarte 3 serii tento seriál ukončia takto ? Taketo finale som si vôbec nepredstavoval už som sa aj pochopil že nakoniec odpoveď na otázku „kde zmizli ?“ neodstaneme ale čakal som ten koniec celého seriálu lepši. Tento serila sa stal jednim z najlepších ktorý som kedy videl aj ked 1 séria bola slabá tak 2 to cele začalo aj ked niektore scény nedávali vobec rozum tak vo finale sa to všetko odhalilo a vzniklo s toho niečo neskutočne pochybujem že takýto seriál ešte uvidím

8.10.2017 | 0:47:52
006

good

2.9.2017 | 21:21:19
martin5504

Výborné, som nadmieru spokojný, ale seriál mi bude veľmi chýbať :(

18.6.2017 | 12:39:01
diastan

WHAT !! Konečně byl čas a mohl jsem se dát na tento skvost. Zvládl jsem to za den. Vše neskutečné, až na předposlední díl..nevím proč, ale moc mi nesedl. Ale to finale..WOW. To byla pecka, vůbec nechápu některé trapné hodnocení, kde se lidé diví nad tím, na čem seriál celou dobu staví…ok. Koukal jsem ještě na různé materiály k poslednímu dílu na YT..opravdu neskutečný počin a bude mi to celé chybět. Jinak příběhu na konci nemám žádný problém věřit, ne po všech ještě neuvěřitelnějších věcech co jsme viděli.

Na konec ještě naposled musím pochválit hudbu..geniální.

Mějte se tu fanoušci skutečného seriálového krále.

10.6.2017 | 18:33:14
kapřík8

50 minut nadávek a nutkání to vypnout, dejavu že Ztracených o nějakém snu zase zpátky. Závěr naštěstí objasnil všechno a mě to k plné spokojenosti stačí. Skončilo to jako to začalo, v reálném světě a reálně objasněné a to mi po těch šílenostech vyhovuje. Jsem rád, že Laurie tím kohoutkem neotočila. A teď by to chtělo seriál z „druhé strany“ , to by mohlo být ještě mnohem zajímavější, přece jenom 98 procent je skvělá příležitost pro správnou apokalypsu…

9.6.2017 | 18:50:55
Romix01

Nečekal jsem odpovědi, ale doufal jsem, že finále bude stejný bizár, jako předchozí díly.. proste, že to tvůrci zakončí ve stejném stylu, v jakém to celou dobu točí.. a oni se pak v posledním díle takhle uklidní :(

7.6.2017 | 21:25:59
Jirka 007

Vynikajici dil,moc se mi libil a bylo to velmi dustojne zakonceni serialu.Smutne,jem­ne i dech berouci ale bez zbytecnych senzaci a toho si cenim na serialu nejvice.

6.6.2017 | 18:09:07
JeremyFall

Odpovědi jsem nikdy nečekal, od toho tenhle seriál není. Co mě ale zamrzelo bylo to, že tenhle díl mi přišel takový.. unylý. Když to porovnám s finále druhé řady, kde jsem chvílema sotva dýchal, tak tady to bylo takové.. meh. Začátek, kdy se Nora loučí s Mattem a chystá se použít ten přístroj byl skvělý ale poté je to celé takové pomalé a není zde žádný gag moment. Ohledně Nory příběhu si nejsem jistý jestli jí věřit nebo ne. Buď to všechno opravdu zažila a nebo si ten příběh vymyslela, aby se se ztrátou dětí smířila. Nechápu ale moc nízká hodnocení od lidí, co čekali, že se dozví, kam ostatní odešli a proč. Tenhle seriál není o tom proč, ale o tom, jak se lidé s touto ztrátou vypořádávají. Celkově jsem s koncem seriálu spokojen ale poslední díl mohl být trošku lepší.

6.6.2017 | 13:58:25
1

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Reklama

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky

Filtr seriálů
Reklama