The Passage (Smrtící virus)
86/100 - 25×

The Passage(Smrtící virus)

Neúspěšný vládní experiment přeměnil skupinu vězňů, kteří byli za své zločiny odsouzeni na smrt, na nemilosrdné, krvelačné bestie. Jen osiřelá dívka, která má v sobě skryté schopnosti, by mohla této apokalypse zabránit. Seriál vychází z románu Justina Cronina.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Hororový


S01E05: How You Gonna Outrun the End of the World?

S01E05: How You Gonna Outrun the End of the World?

S náhlým příjezdem vysoce postaveného představitele, Horace Guildera, se Brad s Amy pokouší vymyslet strategický únikový plán, se kterým jim pomůže nepravděpodobný spojenec. Sykesová a Richards mezi sebou začnou zpochybňovat vlastní názory a pohnutky a mezitím zjistíme pravdu o vztahu Leara, Elizabeth a Fanninga.

cz sk
11.2.2019
3 659 000
45 minut

Základní info:

Režie: Allison Liddi
Scénář: Daniel T. Thomsen
Hrají: Mark Paul-Gosselaar (Brad Wolgast), Vincent Piazza (Clark Richards), Henry Ian Cusick (Dr. Jonas Lear), Saniyya Sidney (Amy Bellafonte), Jamie McShane (Tim Fanning), Brianne Howey (Shauna Babcock), Caroline Chikezie (Nichole Sykes), Emmanuelle Chriqui (Dr. Lila Kyle), McKinley Belcher III (Anthony Carter), Alain Uy (Dr. Pet), Jason Fuchs (Grey), Jennifer Ferrin (Elizabeth Lear), Kecia Lewis (Lacey Antoine), James Le Gros (Horace Guilder), Brett Gentile (Winston), …

Upoutávka k páté epizodě první série:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
igwar

Dúfam, že po dnešnej epizóde sa to pohne niekam ďalej. Dúfam, že sa buď útek Amy a Brada podarí alebo konečne újdu zo svojho vezenia vampíri. Alebo aj oboje, nech to má grády. Keď Fanning v predchádzajúcom diely hovoril, že na útek potrebuje získať ešte jedného, nemyslím, že hovoril o upírovi, ale o niekom z vedenia základne. Richardsa už má prostredníctvom Babcockovej. Ďalší asi bude Lear, z ktorým sa Fanning hrá a zrejme mu klame, že nie je nakazený aby ho držal mimo klietky.

16.2.2019 | 13:45:13
Raiden123

Mám divné De Ja Vu,akoby som ten seriál už videl,alebo extrémne podobný,hmm … to bude asi tým,že som videl dosť veľa podobných seriálov a teraz sa mi to zlieva dokopy a vytváram si rovno teórie o čom to bude dalej,prekvapi­vo,dosť veľa udalostí v tomto seriáli sa dá ľahko predvídať … ?

14.2.2019 | 10:18:25
KevSpa

To jsou zvraty…

webmaster, korektor
13.2.2019 | 11:09:10
Kubc6a

Celkem ukecany, ale pekna to jizda. :)

webmaster
12.2.2019 | 19:51:28

Překlad seriálu The Passage

Epizoda S01E10: Last Lesson

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @CrashikCZ, @Kubc6a a @twister78
Titulky sedí na lehce dohledatelné ver­ze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Passage

Reklama

Filtr seriálů
Reklama