The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) S01E10: The White Violin

S01E10: The White Violin

S01E10: The White Violin
cz sk
16.2.2019
48 minut



Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Tak toto bolo ale pompézne finále s drastickým spádom. Od samého začiatku táto epizóda šlapala na plné obrátky, tempo gradovalo do nevídaných rozmerov. Vanyu ovládli a pohltili temné sily, ktoré ju prijmeli spôsobiť apokalypsu a úloha Umbrella Academy bola ju zastaviť. Takže táto opulentná podívana mohlo začať. Celý priebeh tejto časti bol nadmieru atmosférický, kde akcia striedala akciu a napätie sa dalo priam krájať. Akčné scény boli nápadité a v množstve prípadoch boli naprosto kreatívne uchopené, čo pôsobilo neuveriteľne skvelo. Zo záveru sa vykľul naprosto šialený a zároveň epický audiovizuálne podmanivý zážitok, plný úchvatných nápadov a s naozaj dosť prekvapivým koncom. No pekný plot twist sme dostali na konci a som zvedavý, akým smerom sa bude druhá séria ďaľej uberať.

12.3.2020 | 23:01:12
ivvika

Tak to bylo velký… :)

14.1.2020 | 19:52:48
RedRose

nakonec fajn serial! presto ze jsem prvni polovinu casto nadaval, tak tvurci to meli fakt dobre vymyslene aby nas u toho udrzeli! presto v poslednim dile i kdyz byl fajn vyvstalo spise vic otazek nez bylo dano odpovedi, ale druha serie asi bude, takze je na cem stavet! herecke vykony byly na serial tohoto typu nadprumerne, kdyz se zamyslim nad charaktery ktere herci hrali! ale podle konce budou priste vsichni v mladsich telech (asi?) takze jsem opradu nateseny!

2.6.2019 | 10:55:40
LuliLuli92

jakooooze cze .....:-O ale supeeeer

18.5.2019 | 12:12:35
CoRnDuCK

WTF

14.4.2019 | 21:43:58
sonulle

Super díl, mě teď opravdu zajímá, co je ten jejich otec zač??

18.3.2019 | 10:25:06
Ulrička

Parádní díl. Skvělá hudba a vůbec všechno. Moji mámu nejvíc dojala ta obří love story Hazela a Donutové paní :-) Tohle ji konečně odlákalo od Soudkyně Barbary

9.3.2019 | 22:00:36
RagnarokCzD

Tahle epizoda se mohla klidně jmenovat Cliffhanger. :-/

Možná se mi to jen zdá, ale jediný co bylo uzavřený je to, že Vanya byla příčinou všeho … což samozřejmě už dávno nebylo žádným překvapením. :D Naopak v týhle epizodě vyvstala spousta novejch otázek, který (pokud to stornujou, bo tohle neni zrovna podívaná pro běžnýho diváka) nikdo nikdy nezodpoví. :-/

Ale krom toho? Nemám co vytknout, skvělá epizoda!

9.3.2019 | 15:18:19
Ali Nasweter

To je tak kouzelně pošahaný seriál, že si mě získal skoro hned. Ono to nebylo lehké, zamilovat si takové postavy, každá z nich je na ránu jiným způsobem, ale vypravování bylo super. Myslím tím, že zvládnout takové to vysvětlování alá „před dvaceti lety a teď“, „včera a teď“ apod. dá práci, a řekla bych, že ji tady zvládli dost dobře. Hudba absolutně bezchybná, skvělý výběr pro všechny případy. Herci super, některé výkony až berou dech. Finále skvělé – velké plus za Klause a Bena, protože byl jediný (-Vanya), u koho se na potenciál spíš házel prach, což byla škoda. Místy morbidní, občas za vlasy přitažené (navzdory všemu), ale za mě až na pár výjimek, které bych radši viděla jinak/neviděla vůbec, fajn seriál, který zaslouží pokračování. Komiksy neznám, takže pro mě i docela nepředvídatelné.

5.3.2019 | 18:08:22
azoxid

Tak mě se to ve finále dost líbilo a přišel jsem na chuť skoro všem postavám. Doufám, že druhá série projde, pač hangover na konci vypadal dobře ! Herecký výkony obecně na dost slušný úrovni, zejména Pětka, Klaus a Vanya.

1.3.2019 | 18:05:36

Recenze první řady

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu The Umbrella Academy?

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu The Umbrella Academy?

Už je to skoro měsíc, co se do našich životů dostal seriál The Umbrella Academy a tak tu pro vás máme hodnocení od našich redaktorů na první sérii, pokud jste ještě seriál neviděli a váháte, zda se na něj mrknout.

Nepřehlédněte

Soundtrack k celé první sérii

Soundtrack k celé první sérii

Seriál The Umbrella Academy se může pochlubit vynikajícím soundtrackem, takže jsme pro vás sestavili kompletní seznam z první série s odkazy, abyste si ho mohly poslechnout.

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka