The Winchesters (Lovci duchů: Winchesterovi)
64/100 - 11×

The Winchesters(Lovci duchů: Winchesterovi)

Dean Winchester vypráví příběh o tom, jak se jeho rodiče John Winchester a Mary Campbellová v 70. letech poznali, zamilovali do sebe a společně bojovali s monstry, zatímco pátrali po svých pohřešovaných otcích.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Demetria McKinney (Ada Monroe), Jensen Ackles (Dean Winchester)

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Když se John vrací domů z války ve Vietnamu, podivné setkání zažehne novou misi za vystopováním minulosti jeho otce. Na své cestě se střetává s devatenáctiletou lovkyní démonů Mary, která rovněž hledá odpovědi o zmizení jejího otce. Tato dvojice spojuje síly s mladou lovkyní v zácviku Latikou a pohodovým lovcem Carlosem, aby společně odhalili skryté pravdy o obou rodinách. Jejich vyšetřování je zavádí do knihkupectví se vzácnými knihami, jehož majitelka Ada se zajímá o okultismus a mohla by jim poskytnout chybějící dílky jejich skládačky. Avšak tajemství Winchesterových a Campbellových sahají hluboko a navzdory snaze Johnovy matky Millie chránit svého syna před nebezpečným životem jsou John s Mary odhodlaní spolupracovat, aby udrželi odkazy svých rodin, zatímco začínají budovat svou vlastní rodinu.

sk
11.10.2022
780 000
43 minut

Základní info:

Režie: Glen Winter
Scénář: Robbie Thompson

Hrají: Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Demetria McKinney (Ada Monroe), Jensen Ackles (Dean Winchester), Gil McKinney (Henry Winchester – hlas), Michael Tacconi (Hank Murphy), Angel Rosario (démon), Maren Hill (démon),…


Foto: The CW

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lovecour42

Nic moc. Hledání ztraceného otce? Co mi to jen připomíná… Nějak mi v tom něco chybělo. Přijde mi to jak seriál pro 13 létě dečka… Btw herec Johna vypadá jak Sam z některých úhlů..

18.10.2022 | 11:47:28
tominotomino

Asi nechtěli tvůrci ztrácet čas a mít pomalé tempo, ale přišlo mi to všechno trošku až moc rychlé. Ale fajn je, že jde opravdu cítit ten Supernatural vibe.

webmaster
17.10.2022 | 15:49:01
magneto1

Překvapivě mě to docela bavilo. V pilotu mi moc nesedla herečka Mary, ale to se třeba v dalších dílech ještě spraví, každopádně se mi líbí její dynamika s Johnem. Zatím to vypadá, že jsme tedy v nějaké alternativní realitě, a na to jestli tu budou nějaké větší spojitosti s hlavním světem Supernatural si budeme muset počkat.

12.10.2022 | 22:05:26

Nepřehlédněte

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

Jelikož je seriál The Winchesters provázán se seriálem Supernatural, není žádným překvapením, že se v něm mohou objevit postavy z druhého seriálu. Právě takových hostování by mělo být do konce první řady ještě několik. A o kom už víme, že se určitě objeví?

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama