The Winchesters (Lovci duchů: Winchesterovi)
64/100 - 11×

The Winchesters(Lovci duchů: Winchesterovi)

Dean Winchester vypráví příběh o tom, jak se jeho rodiče John Winchester a Mary Campbellová v 70. letech poznali, zamilovali do sebe a společně bojovali s monstry, zatímco pátrali po svých pohřešovaných otcích.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Demetria McKinney (Ada Monroe), Jensen Ackles (Dean Winchester)

S01E13: Hey, That's No Way to Say Goodbye

S01E13: Hey, That's No Way to Say Goodbye

John obdrží zprávu od záhadného cizince. Carlos, Latika a Ada společně hledají odpovědi, ale čas se chýlí ke konci. Mary a John zažívají vřelé, ale rozpačité shledání. Mají toho totiž spoustu ke vstřebání, avšak uvědomují si, že na to teď není vhodný čas ani místo.

sk
7.3.2023
440 000
43 minut

Základní info:

Režie: John Showalter
Scénář: Robbie Thompson

Hrají: Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Demetria McKinney (Ada Monroe), Jensen Ackles (Dean Winchester), Tom Welling (Samuel Campbell), Jim Beaver (Bobby Singer), Alexander Calvert (Jack), Kelly Sullivan (Joan Hopkins),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Nejlepší díl, asi nejspíš díky tomu, že tam byly postavy ze Supernatural a vysvětlila se i spojitost na Supernatural. A vlastně ani není nutné pokračování, skončilo to uzavřeně.

webmaster
16.3.2023 | 14:49:52
Dumbleer

Za mě nejlepší díl z celé série. :) Snad bude další, ikdyž to podle konce moc nevypadá :)

8.3.2023 | 9:34:51

Nepřehlédněte

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

Jelikož je seriál The Winchesters provázán se seriálem Supernatural, není žádným překvapením, že se v něm mohou objevit postavy z druhého seriálu. Právě takových hostování by mělo být do konce první řady ještě několik. A o kom už víme, že se určitě objeví?

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama