The Winchesters (Lovci duchů: Winchesterovi)
64/100 - 11×

The Winchesters(Lovci duchů: Winchesterovi)

Dean Winchester vypráví příběh o tom, jak se jeho rodiče John Winchester a Mary Campbellová v 70. letech poznali, zamilovali do sebe a společně bojovali s monstry, zatímco pátrali po svých pohřešovaných otcích.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Demetria McKinney (Ada Monroe), Jensen Ackles (Dean Winchester)

S01E08: Hang on to Your Life

S01E08: Hang on to Your Life

Silné emoce ještě stále po riskantní záchranné misi přetrvávají a Mary s Johnem se drží u domova, aby dohlédli na navrátivšího se Samuela Campbella. Když se Latika a Carlos oddělí, aby prošetřili úmrtí jednoho hudebníka, musí Carlos čelit části své minulosti, jíž se vyhýbal. Millie pomáhá Samuelovi s jeho zotavením a dozvídá se více o Strážcích slova.

sk
24.1.2023
370 000
43 minut

Základní info:

Režie: Amyn Kaderali
Scénář: Nic Sridej

Hrají: Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Jensen Ackles (Dean Winchester – hlas), Tom Welling (Samuel Campbell), Richard Speight, Jr. (Loki), Jake Etheridge (Jericho), Jonathan Horne (Brock), Anthony Michael Frederick (bedňák), Carlos Antonio (barman),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Určitě zatím nejlepší díl.

webmaster
31.1.2023 | 14:08:56

Nepřehlédněte

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

Jelikož je seriál The Winchesters provázán se seriálem Supernatural, není žádným překvapením, že se v něm mohou objevit postavy z druhého seriálu. Právě takových hostování by mělo být do konce první řady ještě několik. A o kom už víme, že se určitě objeví?

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama