The Winchesters (Lovci duchů: Winchesterovi)
64/100 - 11×

The Winchesters(Lovci duchů: Winchesterovi)

Dean Winchester vypráví příběh o tom, jak se jeho rodiče John Winchester a Mary Campbellová v 70. letech poznali, zamilovali do sebe a společně bojovali s monstry, zatímco pátrali po svých pohřešovaných otcích.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Demetria McKinney (Ada Monroe), Jensen Ackles (Dean Winchester)

S01E07: Reflections

S01E07: Reflections

Lov nabírá na intenzitě a Mary a John následují stopu, která je dovede zpět k jejich otcům. Carlos pomáhá Mary s vyšetřováním toho, kde se může Akrida ukrývat, avšak zjišťují toho víc, než zamýšleli. Millie pomáhá Latice, Adě a Johnovi s rozluštěním zanechaných poznámek a nacházejí způsob, jak získat pár odpovědí.

sk
6.12.2022
410 000
43 minut

Základní info:

Režie: Richard Speight, Jr.
Scénář: David H. Goodman & Robbie Thompson

Hrají: Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Demetria McKinney (Ada Monroe), Jensen Ackles (Dean Winchester – hlas), Bridget Regan (Rockin' Roxy), Tom Welling (Samuel Campbell), Gil McKinney (Henry Winchester), Andrew Hunter (Harper), Brandi Wilson (Deborah), Jeronimo Spinx (policajt), Franco Castan (Hector Salazar),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

V druhé půlce série uvidíme několik postav ze Supernatural

Jelikož je seriál The Winchesters provázán se seriálem Supernatural, není žádným překvapením, že se v něm mohou objevit postavy z druhého seriálu. Právě takových hostování by mělo být do konce první řady ještě několik. A o kom už víme, že se určitě objeví?

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama