Torchwood
86/100 - 72×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

Eve Myles by se do Torchwoodu ráda vrátila

Eve Myles by se do Torchwoodu ráda vrátila

Před týdnem jsme vás informovali o chystaných rádiových hrách s tématikou seriálu Torchwood, které opět vynesly na přetřes možnost návratu samotného seriálu, za který nyní vedle Johna Barrowmana lobuje i Eve Myles, představitelka seriálové Gwen Cooper.

8 0
31.1.2015

Zpráva o nových audio příbězích ze světa Torchwoodu vyvolala menší pozdvižení. Ani ne tak kvůli onomu rádiovému projektu samotnému, jako spíš kvůli tomu, že s touto novou pozorností by se Torchwood mohl konečně vrátit i do televize.

John Barrowman, představitel kapitána Jacka Harknesse, se při této příležitosti už poněkolikáté nechal slyšet, že přestože je aktuálně plně zaneprázdněný svou rolí v americkém seriálu Arrow, na Torchwood by si čas určitě rád udělal. A dnes už navíc není sám.

Stejné nadšení totiž nově vyjádřila i šestatřicetiletá velšská herečka Eve Myles, představitelka seriálové Gwen Cooper, kterou můžeme aktuálně vidět v druhé řadě britského seriálu Broadchurch. Myles pro server RadioTimes konkrétně uvedla následující:

Torchwood je rozhodně projekt, který jen tak nezmizí. Nevysílal se v podstatě už čtyři roky, ale mezi fanoušky pořád rezonuje. Kdybych měla to štěstí, že by mi Russell T Davies poslal scénář, hned bych po tom skočila. A který herec taky ne?

A to je právě ona hlavní otázka. S oběma předními herci na palubě totiž závisí jen na tom, co by případnému návratu Torchwoodu na obrazovky řekla stanice BBC a především tvůrce Torchwoodu Russell T Davies. Ten by se sice měl podílet na daných rádiových hrách, je ale otázka, kolik času a energie by měl do možného návratu samotného seriálu. Daviesovi totiž minulý týden na stanici Channel 4 začal jeho vlastní nový seriál Cucumber. Že by tedy v dohledné době měl čas i na Torchwood není tak úplně pravděpodobné. Na druhou stranu vydrželi jsme to čtyři roky, tak klidně ještě chvíli počkáme.

FOTO: BBC.co.uk

Zdroj: Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three

Diskuze /2

Allien9

Barrowman má ve smlouvě („Arrow“), že ho na „Torchwood“ pustí, takže v tom by problém určitě nebyl. A myslím, že s ostatními herci, kteří se pravidelně sjíždějí na všemožné cony také ne, vrátil by se asi každý (OK, minimálně ještě GD-L, Kai Owen nebo James Marsters), Burn a Naoko už se za panelem moc vidět nedají. No prostě koukejte to vrátit alespoň takhle. Pronto. I need „Torchwood“. :-(

#2 Ethan.Oliver
Allien9
31.1.2015 | 13:41:10
Ethan.Oliver

#1 Allien9: Me too. Torchwood is my drug.

16.2.2015 | 10:37:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama