Torchwood
86/100 - 72×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

Prvního audio příběhu se dočkáme na podzim

Prvního audio příběhu se dočkáme na podzim

Na začátku roku jsme vás hned dvakrát informovali o sérii plánovaných audio příběhů ze světa seriálu Torchwood, ke kterým se vrátí jak hlavní herci, tak i samotný duchovní otec Torchwoodu Russell T Davies. A prvního z těchto příběhů se zjevně dočkáme už tento podzim.

9 0
31.5.2015

Společnost Big Finish, která produkuje spoustu audiobooků v čele s těmi ze světa seriálu Doctor Who, uvede hned šest nových příběhů s tematikou doctorského spin-off seriálu Torchwood.

Každý z příběhů by se měl soustřesit vždy na jednoho člena původního týmu Torchwood, což potvrzuje, že tyto příběhy se budou odehrávat v minulosti, jak jsme ostatně avizovali už v naší první novince. První příběh s názvem The Conspiracy (Spiknutí) se zaměří na postavu kapitána Jacka Harknesse, kterého samozřejmě namluví jeho seriálový představitel John Barrowman.

(oficiální obal plánovaného audio příběhu Torchwood: Conspiracy; FOTO: BigFinish.com)

Audiobook Torchwood: Conspiracy bude na britském trhu zveřejněn letos v září, přičemž zbylých pět audio příběhů se bude vydávat měsíčně a vždy po jednom od ledna roku 2016. Co se ale týče možného pokračování seriálu na televizních obrazovkách, o který existuje zájem i ze strany herců, na toto téma je ze strany BBC bohužel stále ticho po pěšině.

Zdroj: Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three

Diskuze /1

Allien9

„Každý z příběhů by se měl soustřesit vždy na jednoho člena původního týmu Torchwood.“ Oh God yes.

Allien9
31.5.2015 | 19:16:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama