Torchwood
86/100 - 72×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

Sraz hollywoodských veteránů v novém Torchwoodu

Sraz hollywoodských veteránů v novém Torchwoodu

Někteří filmoví fajnšmekři už si jistě všimli, kolik filmových hvězd uplynulého dvacetiletí v nejnovější řadě seriálu Torchwood vystupuje. Nevíte-li však, o koho se jedná, či je vám několik herců z Miracle Day povědomých, ale neumíte je zařadit, zde je menší soupis:

Na prvním místě je pochopitelně Bill Pullman, který v novém Torchwoodu hraje jednu z hlavních rolí, odsouzeného pedofila Oswalda Danese. A hned si dejte jednu přes prsty, pokud tohoto herce neznáte! Přece jsme všichni určitě viděli dnes již vpravdě lasický sci-fi blockbuster Rolanda Emmericha Den nezávislosti z roku 1996, ve kterém si po boku Willa Smithe a Jeffa Goldbluma zahrál právě Pullman, a to hned roli amerického prezidenta, který se nebojí přesedlat z Oválné pracovny do bojové stíhačky a zkopat šmejd z vesmíru pěkně do kuličky. Až by na něj byl Jack Harkness pyšný. Znát ho můžeme ale například i z dramatu Davida Lynche Lost Highway či kultovní parodie na Hvězdné války SpaceBalls, kde ztvárnil roli ústředního hrdiny Lone Starra.

Dalším hercem, kterého si můžete pamatovat z filmových let devadesátých, je Wayne Knight, alias úlisný pohlavár ze CIA, kterého jsme viděli (zatím) ve druhé a třetí epizodě. Knighta si nejlépe můžete pamatovat z prvního Spielbergova Jurského parku z roku 1994, kde ztvárnil hlavní (lidskou) zápornou postavu, či polo animované komedie Space Jam.

Třetí profláklou tvář v novém Torchwoodu teprve uvidíme, a to příští týden. Kdo viděl včera uveřejněný trailer, jistě pochopil, že řeč je o Ernie Hudsonovi, který si zahrál v obou dílech Krotitelů duchů, ale například i ve Vráně nebo druhém Sejmi Eso. Tak uvidíme, co si pro nás připraví v příští epizodě Torchwoodu, jež ponese název The Middle Men.

0 0
8.8.2011

Zdroj: Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three

Diskuze /1

Evro

Bill Pullman hrál taky v Casperovy a toho brejlouna z pátého dílu taky odněkud znám, a v dalším traileru jsem si všim herce z Hvězdné Brány Erica Steinberga ;)

8.8.2011 | 22:39:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama