Torchwood
86/100 - 72×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

Rhys Williams

Rhys Williams

Již od první řady byl Rhys vedlejší postavou, před kterou musí Gwen skrývat svou práci v Torchwoodu. Během série druhé se však Rhys tuto skutečnost dozví a během řady třetí, kdy je celý institut zničen, se stává v celém příběhu mnohem důležitějším a nepostradatelnějším hráčem.


Rhys svou ženu miluje nadevše na světě, o což hůře pak snáší její nebezpečnou práci pro Torchwood. Právě proto se velmi často dostává do křížku s Jackem Harknessem, který Gwen často přivádí do smrtelného nebezpečí. Jinak ale k Jackovi i jeho práci cítí velký respekt a sám si po dobu, kdy byl torchwoodský tým na útěku před vládou, vyzkoušel, co takový život obnáší.

Nyní žije s Gwen a jejich dcerkou Anwen v klidu a míru, dokud nenastane Zázračný den, a opět tak nastává doba, kdy bude muset Rhys svou ženou chránit. Ani ne tak před hrozbami z našeho či i okolních světů, ale především před ní samotnou. Už nejen kvůli jejímu manželovi, ale zejména kvůli jejich malé dcerce.

Foto: Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama