True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Dvě nové ženské herecké posily

Dvě nové ženské herecké posily

Mezi herecký obsazením 6. série to zase trochu ožilo. Doteď byly obsazeny už 3 mužské role, ale ani jedna ženská. To se však změnilo. V příští sérii uvidíme hned 2 nové herečky, jejichž role nebudou pouze epizodní.

1 0
28.1.2013

První obsazenou je Amelia Rose Blaire (na fotce vlevo), která si zatím nejdéle zahrála v nejnovější verzi 90210. Jak jsme psali v minulém článku, obsadí roli oznámené Willy Burrell – dcery guvernéra Burrella, která nesdíly protiupírské názory svého otce.

Druhou obsazenou je pak Jurnee Smollett-Bell (na fotce vpravo), kterou můžete znát např. ze seriálů The Defenders a Friday Night Lights. Ta si zahraje – tentokrát neohlášenou – Nicole Jannsen, která koná dobro a zaplete se s někým, jehož život v seriálu ještě nedostal pořádně na frak. Nejde jí o peníze, ale hlavně o to, co je správné. Zdá se tedy, že tato postava bude mít tendenci napravit něco, co by někteří rozhodně nechtěli napravovat.

Zdroj: HBO

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama