Venom
80/100 - 21×

Venom

Jeden z nejslavnějších záporáků Marvelu se pod taktovkou studia Sony vrací na plátna kin. S tváří Toma Hardyho se bude snažit napravit špatný dojem z dřívějších filmových inkarnací.

USA | 2018 | Vysílá se
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Tom Hardy (Venom), Michelle Williams (Anne Weying), Riz Ahmed (Riot), Liev Schreiber (Kingpin), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson)

Vesmír studia Sony zatím crossover s MCU nečeká

Vesmír studia Sony zatím crossover s MCU nečeká

I když Kevin Feige poměrně nedávno naznačil možný střet Spider-Mana s Venomem, podle producentů studia Sony Pictures se tohoto crossoveru v dohledné době nedočkáme, ba naopak. Sony hodlá ustálit svůj pavoučí vesmír.

11 1
23.6.2019

Loňský snímek Venom byl některými fanoušky i kritiky odepisován už dlouhé měsíce před premiérou, ale nakonec v kinech celosvětově utržil 855 miliónů dolarů, čímž si vysloužil pokračování, kterého se dočkáme už příští rok. Kromě Venoma 2 zamíří do kin i další Spider-Manův nepřítel, živoucí upír Morbius, jehož si zahraje Jared Leto. Studio Sony Pictures rovněž potvrdilo, že stále pracuje na sólových snímcích Black Cat a Silver Sable, jež nahradily dříve plánovaný projekt Silver & Black, jenž měl mít premiéru již letos v únoru, ale nakonec se rozpadl.

Připomeňme, že hrdinka Black Cat se v komiksu poprvé objevila v roce 1979 jako určitá marvelovská variace na konkurenční Catwoman. Původně byla pouliční zlodějkou, po několika dobrodružstvích však nakonec skončila v týmech Heroes for Hire či Defenders. Silver Sable se pak v komiksech ukázala v roce 1985, a i když podobně jako Black Cat zahájila svou kariéru jako vražedkyně, postupně se rovněž přidala k Heroes for Hire. Jejich sólové projekty aktuálně chystá Christopher Yost s tím, že první by do kin měla dorazit Black Cat.

Kdy uvidíme Black Cat v kinech? Foto: Marvel Comics

Amy Pascal a Kelly Marcel, tedy hlavní producentka a scenáristka celého Sony's Universe of Marvel Characters, pak rovněž oznámily, že by nový komiksový vesmír měl fungovat separátně od MCU a crossoveru, který Feige oznámil, se tak v dohledné době nedočkáme. Podle obou vlivných žen se v budoucnu možná dočkáme jiného pavoučího hrdiny, jenž by mohl proti padouchům ve filmech bojovat. Uvidíme tedy na plátně hrdinného Kainea, či jiné pavoučí bojovníky?

Jste rádi za separátnost celého Pavoučího vesmíru?

Diskuze /1

Moryart

Mohl by tam být třeba Toxin

23.6.2019 | 23:30:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Madam Web

Originální název: Madame Web
Premiéra: 14.2. 2024 (USA), 14.2. 2024 (Česko)
Režie: S.J. Clarkson
Scénář: Matt Sazama, Burk Sharpless, Claire Parker & S.J. Clarkson
Hudba: Johan Söderqvist
Hrají: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Celeste O'Connor, Isabela Merced, Tahar Rahim, Emma Roberts, Mike Epps, Adam Scott

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama