Venom
80/100 - 21×

Venom

Jeden z nejslavnějších záporáků Marvelu se pod taktovkou studia Sony vrací na plátna kin. S tváří Toma Hardyho se bude snažit napravit špatný dojem z dřívějších filmových inkarnací.

USA | 2018 | Vysílá se
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Tom Hardy (Venom), Michelle Williams (Anne Weying), Riz Ahmed (Riot), Liev Schreiber (Kingpin), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson)

Venom představuje první trailer své derniéry

Venom představuje první trailer své derniéry

Tom Hardy se znovu vrací jako Eddie Brock, hostitel mimozemského symbionta Venoma. Na oba dva čeká největší zkouška, když je Země pod útokem dalších symbiontů. Dokáže stále nesladěná dvojice antihrdinů naši planetu zachránit? Snímek Venom: The Last Dance do kin vstoupí 24. října. Budete u toho?

8 10
3.6.2024

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

PecaCZE

Jedničku jsem viděl v kině a film docela ušel. Dvojka už mě hned podle traileru nezaujala a byla to sračka. Trailer na další pokračování se mi zamlouvá, vypadá vážnější a temnější což sedí daleko víc k filmu od 18-ti let. Ano, může to mít obojí, ale musí se to dobře uchopit.

3.6.2024 | 20:56:36
Kafka Tamura

Hardy mě sere, u jaké srágory ztratil tolik let (a že to jde tady na něm dost vidět) na úkor jiných kvalitnějších rolí. Ani nechci vědět, co všechno kvůli tomuhle musel odmítnout.

3.6.2024 | 21:52:49
ranys250

no tom co jsem viděl Trailer … no nevím nevím myslím si že to bude stejný katastrofa jako díly a filmy předtím od Sony ..... MCU Sony se fakt nedaří :D

4.6.2024 | 10:08:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Madam Web

Originální název: Madame Web
Premiéra: 14.2. 2024 (USA), 14.2. 2024 (Česko)
Režie: S.J. Clarkson
Scénář: Matt Sazama, Burk Sharpless, Claire Parker & S.J. Clarkson
Hudba: Johan Söderqvist
Hrají: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Celeste O'Connor, Isabela Merced, Tahar Rahim, Emma Roberts, Mike Epps, Adam Scott

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama