Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

Walker končí po čtyřech řadách

Walker končí po čtyřech řadách

Stanice The CW navazuje na předešlé roky, kdy ukončovala jeden seriál za druhým, a obětí její čistky v aktuální sezóně se stává seriál Walker. Ten má před sebou ještě necelou polovinu čtvrté série, po které už ale nebude následovat žádné pokračování.

7 0
22.5.2024

Na stanici The CW už nezůstává moc původních skriptových seriálů a všechny tři seriály, tedy Walker a dvojice seriálů All American, měly nejistou budoucnost. V případě Walkera seriálu napomáhal k prodloužení fakt, že jde o nejsledovanější seriál z této skupiny, nicméně za něj stanice dostávala nejmenší licenční poplatek ve výši 500–550 tisíc na epizodu. Aby bylo pokračování proveditelné, bylo zapotřebí tento poplatek navýšit na 1 milion za epizodu, čímž disponuje třeba seriál All American, který má navíc i exkluzivní smlouvu s Netflixem. Nakonec ale nebude nic z toho zapotřebí, protože se stanice rozhodla Walkera po čtyřech sériích zrušit.

Chceme poděkovat všem hercům, celému štábu, scenáristům, režisérům a producentům Walkera za jejich odvedenou práci a nasazení během čtyř báječných sérií. Také chceme zvlášť poděkovat hvězdě seriálu a výkonnému producentovi Jaredu Padaleckimu, který byl členem rodiny The CW více než 20 let a byl nedílnou součástí několika největších hitů naší stanice.

(Texaský ranger Cordell Walker si už v příštím roce nezastřílí. Foto: The CW)

Zrušení přichází den po oznámení, že byl nahrávací plac seriálu rozmontováván v důsledku neohlášení osudů seriálů stanice The CW při akci Upfronts, na níž byl odhalen její podzimní program. Bourání placu v Austinu podle zdrojů započalo už v pátek a členové štábu si už začali hledat nová místa k zaměstnání. Kdyby však došlo k prodloužení pro pátou sérii, nebylo by problém plac znovu sestavit. Nicméně tohle celé naznačovalo nepříznivou budoucnost pro Walkera a nakonec na to skutečně i došlo. Walker tak končí jen rok po zrušení jeho prequelu Walker: Independence.

K ukončení seriálu se vyjádřil i Jared Padalecki a na jeho příspěvek se můžete podívat na Instagramu. Před fanoušky seriálu je tedy už jen posledních šest epizod a finále seriálu bude odvysíláno 26. června. Můžeme jen doufat, že příběh nezůstane v závěru až příliš otevřený, aby aspoň trošku bylo zdání dobrého zakončení.

Zdroj: Deadline (článek 1, článek 2)

Mrzí vás, že se seriál nevrátí s další sérií?

Diskuze /3

Raiden123

Aspon s toho nieje dalsi „neverending story alike Dynasty“ … S niektorych znaciek sa da tazit,ale s niektorymi to uz proste nefunguje…ich slava upadla uz davnejsie, i ked za cas pravdepodobne bude niekolko inych „rebootov“ …

22.5.2024 | 11:55:19
Lex Luthor

Walkera jsem přestal sledovat po odvysílání pilotního dílu radši si pustím starý dobrý seriál Walker Texas Ranger jsem překvapený, že to vůbec někdo sledoval.

22.5.2024 | 13:41:23
Raiden123

PS: Tiez som sa nedostal dalej, len som si pozriel pociatocny pilotny diel… nezaujalo ma to.

22.5.2024 | 14:45:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Walker končí po čtyřech řadách

Walker končí po čtyřech řadách

Stanice The CW navazuje na předešlé roky, kdy ukončovala jeden seriál za druhým, a obětí její čistky v aktuální sezóně se stává seriál Walker. Ten má před sebou ještě necelou polovinu čtvrté série, po které už ale nebude následovat žádné pokračování.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama