Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

Geraldine Broussard

Geraldine Broussard

Nejlepší kamarádka manželů Walkerových, která vlastní ve městě bar Side Step.

Sezóny 2
2021 - 2022

Geraldine, které všichni říkají Geri, se už od mládí kamarádí s Cordellem Walkerem a Hoytem Rawlinsem. S Hoytem dokonce později naváže vztah, který ale nevydrží, a skamarádí se i s Cordellovou manželkou Emily, z nichž se stanou nejlepší kamarádky. Společně dokonce vozí k mexickým hranicím jídlo a vodu pro tamní lidi. Jedna cesta sem se ale stane pro Emily osudná, jelikož je zde zabita a Geri je osobou, která ji nalezne. Jelikož tam toho večera byla s ní, má Cordell na ni spoustu otázek, na které ale ona nemá jak odpovědět. Cordell rovněž odjel na utajenou misi a jejich pouto trochu ochladlo. Nicméně po jeho návratu se spolu udobří a vrátí se ke svému kamarádskému vztahu.

Geri v Austinu provozuje bar Side Step, který provází i spoustu vzpomínek na partu, kterou tvořila ona s Hoytem a Cordell s Emily.


(Geri vlastní bar Side Step. Foto: The CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E14: No Such Thing As Fair Play

cz20%

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Walker bude na The CW řádit i počtvrté

Walker bude na The CW řádit i počtvrté

Rozhodnutí o osudech seriálů už začínají přicházet ze stanice The CW. Ta funguje pod novým vedením, které hodlá program stanice velice změnit a do další sezóny nasadit jen hrstku aktuálně vysílaných seriálů. Fanoušci Walkera se už ale mohou radovat, jelikož seriál získal objednávku další řady.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama