Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

Emily Walker

Emily Walker

Cordellova manželka, která je zabita u mexických hranic.

Sezóny 4
2021 - 2024

Emily se potkala s Cordellem v mládí a jejich vztah nakonec došel až k manželství a dvěma dětem. Emily vždycky byla takovým pevným bodem jejich rodiny a byla hrdinkou pro všechny její členy. Měla zálibu ve fotografování, v čemž pokračuje i její syn.

Společně se svou nejlepší kamarádkou Geri se pravidelně vydávaly k mexickým hranicím, aby zde obyvatelům vozily vodu, jídlo a další potřebné zásoby. Jejich cesta, kterou zde uskuteční 8. dubna, je ale pro Emily osudná, jelikož je zde zastřelena a umírá. Její manžel má spoustu otázek na to, co se v tuto noc stalo, jelikož mu spoustu věcí nějak nesedí. Za její vraždu byl obviněn Carlos Mendoza, který se k tomuto činu doznal, ale Cordell si nikdy nebyl jistý, že je skutečným viníkem, i když mu to všichni kolem něj pořád tvrdili a nabádali ho k tomu, aby bral už případ vraždy své manželky jako uzavřený.

(Emily s Cordellem měli šťastné manželství. Foto: The CW)

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Walker končí po čtyřech řadách

Walker končí po čtyřech řadách

Stanice The CW navazuje na předešlé roky, kdy ukončovala jeden seriál za druhým, a obětí její čistky v aktuální sezóně se stává seriál Walker. Ten má před sebou ještě necelou polovinu čtvrté série, po které už ale nebude následovat žádné pokračování.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama