Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

S01E08: Fine is a Four Letter Word

S01E08: Fine is a Four Letter Word

Na Austin udeří tornádo a je zapotřebí všech, aby byla mládež a komunita v bezpečí. Walker, Micki a Trey spěchají do školy, kde jsou na školním plese Stella, August a Ruby. Bonham a Abeline se zastaví pro zásoby do obchodu, kde vyplují na povrch staré vzpomínky, kvůli čemuž si musejí promluvit o jejich manželství. Liam a Bret mezitím uvíznou ve výtahu a všechno, co si Liam nesl na svých bedrech, ho přemůže a učiní unáhlené rozhodnutí.

sk
8.4.2021
1 030 000
42 minut

Základní info:

Režie: Stacey K. Black
Scénář: Katherine Alyse

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Jeff Pierre (Trey Barnett), Genevieve Padalecki (Emily Walker), Gavin Casalegno (Trevor Strand), Alex Landi (Bret Nam), Gabriela Flores (Isabel Muñoz), Madelyn Kientz (Ruby), Austin Nichols (Clint West), Tony Bentley (Joe Cofield), Yanis Kalnins (Gary), Jessica Irvine Drake (Julie Bramlett),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak si všichni chtěli dat oddych ale každy nakonec dělal uplně jinou věc, musim ale řict že Stelle to slušelo a nečekal jsem že zjisti že ji Trevor častečně podvedl a jinak nemělo chybu jak se Liam zamkl v kancelaři jako by pro něj svět neexistoval a nemělo chybu jak Bretovi řekl tu lež aby ho od sebe udržel dal a jsem zvědav jak ted bude Walker postupovat když mu Liam řekl o nove situaci ohledně Emily.

redaktor
15.4.2021 | 23:58:54
tigy

Časť celkom dobrá, až na ten koniec s tým domom a autom, kde sa zranil Trey, tam bolo strašne vidieť, že to natáčali v interiéri (o tom tornáde ani nehovorím)… neviem, mala som pocit, že CW si múže dovoliť lepšie efekty?

A bolo mi hneď jasné, čo povie Liam Bretovi v tom výťahu :)

14.4.2021 | 19:19:18

Nepřehlédněte

Walker končí po čtyřech řadách

Walker končí po čtyřech řadách

Stanice The CW navazuje na předešlé roky, kdy ukončovala jeden seriál za druhým, a obětí její čistky v aktuální sezóně se stává seriál Walker. Ten má před sebou ještě necelou polovinu čtvrté série, po které už ale nebude následovat žádné pokračování.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama