Walker S01E08: Fine is a Four Letter Word

S01E08: Fine is a Four Letter Word

S01E08: Fine is a Four Letter Word

Na Austin udeří tornádo a je zapotřebí všech, aby byla mládež a komunita v bezpečí. Walker, Micki a Trey spěchají do školy, kde jsou na školním plese Stella, August a Ruby. Bonham a Abeline se zastaví pro zásoby do obchodu, kde vyplují na povrch staré vzpomínky, kvůli čemuž si musejí promluvit o jejich manželství. Liam a Bret mezitím uvíznou ve výtahu a všechno, co si Liam nesl na svých bedrech, ho přemůže a učiní unáhlené rozhodnutí.

cz sk
8.4.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tigy

Časť celkom dobrá, až na ten koniec s tým domom a autom, kde sa zranil Trey, tam bolo strašne vidieť, že to natáčali v interiéri (o tom tornáde ani nehovorím)… neviem, mala som pocit, že CW si múže dovoliť lepšie efekty?

A bolo mi hneď jasné, čo povie Liam Bretovi v tom výťahu :)

14.4.2021 | 19:19:18

Walker
60/100 - 8×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett)

Stav titulků

Epizoda S01E08: Fine is a Four Letter Word

cz60%

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Zdá se, že The CW našlo svůj nový hit

Zdá se, že The CW našlo svůj nový hit

V posledních letech sledovanost na stanici The CW klesá, což je z velké části zapříčiněno i vzestupem streamovacích služeb, a sledovanost většiny seriálů se pohybuje pod hranicí jednoho milionu. Novinka Walker však dokázala, že není všem dnům konec.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás