Walker Popis

Walker

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl dva roky v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

Walker je novým zpracováním příběhu o texaském rangerovi Cordellu Walkerovi, který byl dříve představen v seriálu Walker, Texas Ranger, v němž ho ztvárňoval herec Chuck Norris. Nyní štafetu převezme herec Jared Padalecki. Jeho Crodell se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl dva roky v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

Seriál Walker svůj domov našel na stanici The CW, která jej uvede v lednu 2021. Za jeho vznikem stojí Anna Fricke a společně s ní se na něm podílejí Dan Lin, Lindsey Liberatore a i sám Jared Padalecki, všichni coby výkonní producenti.


(Plakát k první sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E01: Pilot

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Co nás čeká v prvních dvou dílech?

Co nás čeká v prvních dvou dílech?

Premiéra nového Walkera se pomalu blíží a my už nyní víme, na co se můžeme těšit v prvních dvou dílech, jelikož k nim The CW vydalo oficiální popisy. Ty si můžete přečíst uvnitř článku.

Reklama

Nejlepší epizody

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás