Walker Popis

Walker

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

Walker je novým zpracováním příběhu o texaském rangerovi Cordellu Walkerovi, který byl dříve představen v seriálu Walker, Texas Ranger, v němž ho ztvárňoval herec Chuck Norris. Nyní štafetu převezme herec Jared Padalecki. Jeho Crodell se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

Seriál Walker svůj domov našel na stanici The CW, která jej uvede v lednu 2021. Za jeho vznikem stojí Anna Fricke a společně s ní se na něm podílejí Dan Lin, Lindsey Liberatore a i sám Jared Padalecki, všichni coby výkonní producenti.


(Plakát k první sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PRINC180

Odpad , Jared Padalecki hlavní postava to není herec , velká nuda

2.3.2021 | 23:25:08
4391

Dal jsem jenom dvě epizody. Hlavní herec je v pohodě, ale přes ten špatný scénář to sám neutáhne. Případy jsou tam jen tak mimochodem, postavy jsou nesympatické a to rodinné drama co se řeší každou druhou scénu není nikterak originální, ani zajímavé.

Jinak s WTR to nemá nic společného, jenom se tvůrci s tím názvem (a jménem hlavní postavy) chtějí přiživit na známé legendě. Po těch dvou dílech mi to přijde spíš jako hodně slabá verze seriálu „Longmire (Drsný šerif)“, ale na ten jsem se díval rád. K tomuhle se nejspíš už nikdy nevrátím.

22.2.2021 | 22:38:53
Balerion

Hrozne sklamani, strasliva nuda, primitivni epizodne zapletky stejne jako cela rodinna tema, flashbacky co lezou krkem a vse podkresluje neherec Pada-leckdy.. To uz Chuck me vic vzrusil kdyz nakopl nekomu prdel. Toto je fakt pro slabuduche, neverim ze daji pokracovani zelenou.. i kdyz u amiku je vse mozne.

21.2.2021 | 13:19:20

Stav titulků

Epizoda S01E15: Four Stones In Hand

cz1%

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Aktualizace postav

Zde naleznete nové profily postav

Reklama

Nepřehlédněte

Walker získává pět epizod navíc a také druhou sérii

Walker získává pět epizod navíc a také druhou sérii

Novinka Walker se stala nejúspěšnějším seriálem na The CW v rámci posledních několika let a proto není divu, že stanice doobjednala ještě pět dodatečných dílů, čímž bude mít první série 18 epizod, a také oznámila, že se Walker dočká i druhé série.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás