Walker Walker už zná své potomky

Walker už zná své potomky

Walker už zná své potomky

Nový seriálový Cordell Walker se vrátí do své domoviny po dvou letech v utajení, jen aby zjistil, že je v jeho rodině spoustu problémů, které se týkají i jeho dvou dětí. A nyní už víme, kdo si jeho děti zahraje.

4 1
13.3.2020

Do role Walkerovy šestnáctileté dcery Stelly byla obsazena herečka Violet Brinson, kterou můžete znát ze seriálu Sharp Objects, kde ztvárnila jednu z kamarádek Ammy. Její Stella je drzá a prožívá prudké výkyvy emocí. Je svéhlavá a nesmírně chytrá a má svému otci za zlé, že je opustil a nehodlá mu to někdy v blízké době odpustit. Její nespokojenost ji dovádí k pokládání otázek, na které jí její otec není připraven odpovědět.

(Tito dva ztvární Walkerovy děti Stellu a Arla. Foto: Deadline)


Jejího bratra a Walkerova mladšího potomka si zahraje herec Kale Culley, který má za sebou zatím malé role, například v seriálu Me, Myself & I. Kaleova postava je čtrnáctiletý Arlo, který je laskavý, upřímný a chytrý. Arlo fanaticky zpracovává informace a je s nadšením připraven naučit se dovednosti, které nějak pomůžou, ohromí a potěší jeho rodinu. Na rozdíl od své sestry nechce způsobovat rozruch.

Pro oba herce se jedná o jejich první hlavní role v seriálu. Aktuálně tak už víme, že bude mít seriál minimálně devět hlavních postav, které budou tvořit Cordell Walker, jeho parťačka Micki, její přítel Trey, dále kapitán texaských rangerů Larry, Cordellův bratr Liam, jejich rodiče Bonham a Adeline a nyní už i Cordellovy děti.

Zdroj: Deadline

Co říkáte na Walkerovy potomky? Který z nich vás zaujal více?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E09: Rule Number 17

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Aktualizace postav

Zde naleznete nové profily postav

Reklama

Nepřehlédněte

Walker získává pět epizod navíc a také druhou sérii

Walker získává pět epizod navíc a také druhou sérii

Novinka Walker se stala nejúspěšnějším seriálem na The CW v rámci posledních několika let a proto není divu, že stanice doobjednala ještě pět dodatečných dílů, čímž bude mít první série 18 epizod, a také oznámila, že se Walker dočká i druhé série.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás