WandaVision
87/100 - 162×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

S01E05: On a Very Special Episode...

S01E05: On a Very Special Episode...

Tommy a Billy rostou jako z vody. Zatímco si sourozenci ochočují štěňátko Sparkyho, tak Darcy s Jimmym přicházejí na způsob, jak s Wandou komunikovat. Mezitím si Vision uvědomí, že ve Westviewu něco nehraje a začne Wandu podezřívat. Na scéně se také objeví nečekaná návštěva.

sk
5.2.2021
39 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

První tři díly byly slabé a díval jsem se jen proto, že Scarlett Witch je moje top postava a Vision, přesto, že ve filmech nedostal moc prostoru, je taky skvělá postava. Tady to chvíli trvalo, než to začalo fungovat, ale jako celek je to skvělý!

2Smrtihlav: co máš pořád s tou šerednou Agnes ??

20.3.2022 | 0:55:43
akashko12

Wanda bola úžasná <3. A ten koniec… :O.

redaktor
18.3.2021 | 20:24:45
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Billy a Tommy zestarli aby mohli mit psa, jinak škoda ale že si ho moc neužili jinak musim řict že nemělo chybu jak opět armada chtěla zautočit aniž by znali rizika jinak musim řict že Wanda jim ale fakt dobře předvedla co umi a jsem zvědav co ted budou obě strany dělat.

redaktor
3.3.2021 | 18:48:29
j&t&t

mala som kúsok obavy, kým seriál začal. ale nič iné ako stovku si nezaslúži. Dala by som aj dvesto keby sa dalo… neviem sa dočkať ďalšieho dielu.

9.2.2021 | 8:03:26
Smrtihlav

Plná palba za Agnes a hlavně fotky malého Vision… to nevymyslíš

8.2.2021 | 22:20:35
fanta2pomeranc

Super díl, super vývoj… Poslední scéna top!

7.2.2021 | 12:05:58
Poolverine

Mephisto!

redaktor
6.2.2021 | 22:34:10
ori

Rozhodne bomba! Keď bol seriál oznámený, vôbec ma nezaujímal lebo Wandu ani Visiona som si nikdy moc neobľúbil a koncept sitcomu ma tiež nelákal, ale rozhodne sa im to podarilo na výbornú, a vzhľadom že tí dvaja tu majú oveľa viac priestoru ako vo filmoch som si ich konečne aj obľúbil. Tiež sme sa konečne dozvedeli viac info o tom čo sa vlastne deje a že za to nemôže len ona. Ako som sa na to pôvodne vôbec netešil, tak teraz sa neviem dočkať pokračovania.

webmaster
6.2.2021 | 19:31:37
tween3r

Je neuvěřitelné, jak se tvůrcům podařilo z padesátkového sitcomu vyčarovat atraktivní podívanou, která je plná zvratů a která rozhodně zapříčiní v budoucích filmech jeden velký chaos. 5 hvězd zaslouženě a já už se nemůžu dočkat příštího týdne, kdy nám tvůrci odhalí další díl téhle mysteriózní skládačky s akčním podtónem a atmosférou, který by se dala krájet. Pecka!

6.2.2021 | 18:22:41
Knowho

Pietro!!!

6.2.2021 | 16:27:15

Novinky

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Nezapomněli jste ještě na chudáka Visiona? Ten stále někde v MCU lítá a jeho seriál byl oznámen na konci minulého roku. I když se o projektu moc nemluví, studio s ním stále počítá a aktuálně ho začíná aktivně vyvíjet. Na palubě můžeme přivítat dva zkušené tvůrce.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Velká studia si chtějí pojistit své postavy do budoucna, zatímco herci chrání sami sebe? Kdo má v tomto boji pravdu? Nyní promluvila herečka, která se zúčastnila natáčení seriálu WandaVision, kde došlo k vytvoření digitálních replik i vedlejších herců, kterých si v seriálu sotva všimnete.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama