WandaVision S01E09: The Series Finale

S01E09: The Series Finale

S01E09: The Series Finale

Ve finále seriálu bude Wanda bojovat o svou rodinu. Nebude to ovšem tak jednoduché. Zatímco ji Agnes bere její moc, Vision se musí utkat se svým protějškem. Aby toho nebylo málo, do Westviewu přichází i organizace S.W.O.R.D. Boj o město a budoucnost rodiny začíná.

cz sk
5.3.2021
47 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rolb

Perfektní finále. Oživění Visiona super. Začátek nic moc,ale pak se to rozjelo.

31.3.2021 | 21:15:30
akashko12

ÚŽASNÉ!!! Wanda ako Scarlet Witch je bomba, jej nový update sa mi páči :). Finále bolo veľmi emotívne. Emócie ku mne lietali z každej strany. Dúfam že ešte niečo také podobné v MCU uvidíme. Super seriál so super príbehom a smutným ale krásnym koncom. Veľmi som si tento seriál užil a stal sa jedným z mojich top seriálov ktoré som kedy videl. Dúfam že tu s nami Wanda (Scarlet Witch) bude ešte dlho <3.

redaktor
21.3.2021 | 15:46:29
Jason13

Osobně se mi víc líbila předchozí epizoda.. Ale finále taky slušný..

20.3.2021 | 20:56:55
Nikk666

Úžasný finále, Scarlet Witch je jedna z mých oblíbených postav v komiksech (teda těch ženských). Celé pojetí od sitcomů napříč minulostí až do široko formátového rozměru je skvělý nápad, který mne vtáhl do děje. Hayward byl hnusák od začátku, hezké bylo vidět známé tváře jako je Jimmy Woo nebo Darsy. Paul Bettany a Lizzie Olsen jsou skvělá dvojka, tvůrcům gratuluju a děkuju, za zábavu a příjemné páteční dopoledne.

Scéna kdy se Wanda stane Scarlet Witch je naprosto dech beroucí a CGI efekty jsou, jak jinak, než na vysoké úrovni. Co se musí ocenit je i hudba v celém seriálu. Přivedení do MCU světa White Visiona a Wiccana se Speedem, každého „komiksáka“ muselo potěšit.

Za mne opravdu povedený seriál. Jeden z nejoblíbenějších, co mé oči kdy viděly.

19.3.2021 | 13:29:10
witcherrr

Velmi povedené finále, kdybych měl hodnotit první řadu.. mhm kolem 65–70%, ty první 3–4 díly byli strašné, vím že se chtěli odlišit, ale sitcomy nejsou nic pro mě, pak už dobrý.

14.3.2021 | 0:57:08
Jiri007

Dobry díl, musim řict že souboj mezi Wandou a Agathou byl fakt perfektni a dobře ji Wanda doběhla že použila proti ni runove zaklinadlo ktere předtim použila na ni a to jak si vzala od Agathy veškerou moc a dala ji zase do role sousedky tak to nemělo chybu a jsem rad že Wanda z toho vyšla nezraněna a ještě že ji nikdo nesoudil ale je mi lito že přišla o VIsiona a o děti ale s tim si poradi a Darcy neměla chybu jak nabourala autem do Haywardova auta.

13.3.2021 | 22:21:12
necum

zajímá mě jen jedna věc, kam zmizel bílej Vision?

8.3.2021 | 18:59:01
xu.an.sk

Čičmany rulez .. nik si fakt nefšimol v duhej potitulkovej scene, co je za ornament na dome?

8.3.2021 | 15:31:19
RagnarokCzD

Asi se to dalo čekat, ale i tak byl ten závěr trochu nešťastnej …

Ale to bude jen otázka preferencí … já prostě nemám rád, když si záporák najednou uvědomí, že se choval ošklivě a všechno vrátí do původního stavu. :-/

Nevidim důvod proč by si Wanda nemohla ten štít nechat přes vlastní barák a dvorek aby tam mohla mít svoji umělou rodinku. O_o

8.3.2021 | 14:32:11
Honiik

Jsem rád, že se neobjevil Strange a vůbec, že ty přehnané fan theories nevyšly a díl se zaměřil na Wandu a její přerod ve Scarlett Witch. Těším se v budoucnu na Agathu a jsem hodně zvědavý na Visiona.

8.3.2021 | 12:33:12

WandaVision
89/100 - 129×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců