WandaVision
87/100 - 162×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

S01E09: The Series Finale

S01E09: The Series Finale

Ve finále seriálu bude Wanda bojovat o svou rodinu. Nebude to ovšem tak jednoduché. Zatímco ji Agnes bere její moc, Vision se musí utkat se svým protějškem. Aby toho nebylo málo, do Westviewu přichází i organizace S.W.O.R.D. Boj o město a budoucnost rodiny začíná.

sk
5.3.2021
47 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
9898

Super, Vážně úžasné. Mohu se zeptat?. Wanda umí přivést lidi zpět k životu? Několikrát totiž v seriálu mluví o tom že může oživovat. Nejdřív když jsi de Wanda pro Visionovo tělo, tak jí je řečeno že oplývá schopností oživovat mrtvé, a ona odpoví, ne to nemůžu proto tu nejsem. A dále jí Monica Rambeauova řekne že kdyby měla schopnost jako ona tak že oživí svou matku. A kluci Tommy a Billy taky prosí Wandu o to aby jim oživila psa (jiskru) . Díky za odpovědi

9.9.2022 | 21:06:24
Milano33

Finále nám predviedlo spektakulárnu podívanú plnú epickej akcie, presne to, čo sa dalo od klasickej marvelovky očakávať. A preto ma celkom zamrzelo, že sa seriál WandaVision k tomuto formátu uchýlil. Áno, musím uznať, že išlo o pôsobivý audiovizuálny zážitok, ale niečo tomu proste chýbalo. Aspoňže sme sa konečne dočkali nástupu Scarlet Witch. Dumavý dialóg medzi dvoma Visionmi priniesol so sebou veľa zaujímavých myšlienok. Wanda sa nachádzala v dosť dilematickom rozpoložení, keďže bola nútená sa vzdať svojej vlastnej rodiny a tým aj jej nádeje na šťastný život. Akonáhle malo dôjsť na lúčenie, vyvolalo to vo mne nával emócií. Rozlúčka Wandi s Visionom bola neskutočne dojemnou a srdcervúcou scénou. Slzy tiekli naprieč dojímavou pasážou, počas ktorej sa pred Wandinimi očami rozpadal svet.

4.2.2022 | 20:51:54
Rolb

Perfektní finále. Oživění Visiona super. Začátek nic moc,ale pak se to rozjelo.

31.3.2021 | 21:15:30
akashko12

ÚŽASNÉ!!! Wanda ako Scarlet Witch je bomba, jej nový update sa mi páči :). Finále bolo veľmi emotívne. Emócie ku mne lietali z každej strany. Dúfam že ešte niečo také podobné v MCU uvidíme. Super seriál so super príbehom a smutným ale krásnym koncom. Veľmi som si tento seriál užil a stal sa jedným z mojich top seriálov ktoré som kedy videl. Dúfam že tu s nami Wanda (Scarlet Witch) bude ešte dlho <3.

redaktor
21.3.2021 | 15:46:29
Jason13

Osobně se mi víc líbila předchozí epizoda.. Ale finále taky slušný..

20.3.2021 | 20:56:55
Nikk666

Úžasný finále, Scarlet Witch je jedna z mých oblíbených postav v komiksech (teda těch ženských). Celé pojetí od sitcomů napříč minulostí až do široko formátového rozměru je skvělý nápad, který mne vtáhl do děje. Hayward byl hnusák od začátku, hezké bylo vidět známé tváře jako je Jimmy Woo nebo Darsy. Paul Bettany a Lizzie Olsen jsou skvělá dvojka, tvůrcům gratuluju a děkuju, za zábavu a příjemné páteční dopoledne.

Scéna kdy se Wanda stane Scarlet Witch je naprosto dech beroucí a CGI efekty jsou, jak jinak, než na vysoké úrovni. Co se musí ocenit je i hudba v celém seriálu. Přivedení do MCU světa White Visiona a Wiccana se Speedem, každého „komiksáka“ muselo potěšit.

Za mne opravdu povedený seriál. Jeden z nejoblíbenějších, co mé oči kdy viděly.

19.3.2021 | 13:29:10
witcherrr

Velmi povedené finále, kdybych měl hodnotit první řadu.. mhm kolem 65–70%, ty první 3–4 díly byli strašné, vím že se chtěli odlišit, ale sitcomy nejsou nic pro mě, pak už dobrý.

14.3.2021 | 0:57:08
Jiri007

Dobry díl, musim řict že souboj mezi Wandou a Agathou byl fakt perfektni a dobře ji Wanda doběhla že použila proti ni runove zaklinadlo ktere předtim použila na ni a to jak si vzala od Agathy veškerou moc a dala ji zase do role sousedky tak to nemělo chybu a jsem rad že Wanda z toho vyšla nezraněna a ještě že ji nikdo nesoudil ale je mi lito že přišla o VIsiona a o děti ale s tim si poradi a Darcy neměla chybu jak nabourala autem do Haywardova auta.

redaktor
13.3.2021 | 22:21:12
necum

zajímá mě jen jedna věc, kam zmizel bílej Vision?

8.3.2021 | 18:59:01
xu.an.sk

Čičmany rulez .. nik si fakt nefšimol v duhej potitulkovej scene, co je za ornament na dome?

8.3.2021 | 15:31:19

Novinky

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Nezapomněli jste ještě na chudáka Visiona? Ten stále někde v MCU lítá a jeho seriál byl oznámen na konci minulého roku. I když se o projektu moc nemluví, studio s ním stále počítá a aktuálně ho začíná aktivně vyvíjet. Na palubě můžeme přivítat dva zkušené tvůrce.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Velká studia si chtějí pojistit své postavy do budoucna, zatímco herci chrání sami sebe? Kdo má v tomto boji pravdu? Nyní promluvila herečka, která se zúčastnila natáčení seriálu WandaVision, kde došlo k vytvoření digitálních replik i vedlejších herců, kterých si v seriálu sotva všimnete.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama