WandaVision
88/100 - 149×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Videa

 • WandaVision slaví první výročí od premiéry a tvůrci dávají divákům dárek

  Triková společnost Industrial Light and Magic na počest výroční seriálu WandaVision zveřejnila video, jak se dělaly k seriálu digitální efekty. A je opravdu na co se dívat, video má navíc i povedenou hudbu. Seriál u nás na Edně vyhrál nejlepší seriál roku 2021, tak zavzpomínejte na seriál i vy.

  20 1
  16.1.2022 | 16:01tom99Diskuze (2)
 • Paul Bettany vypráví, jak se dostal k roli Jarvise a Visiona

  Možná už většina fanoušků zapomněla, že Bettany není pouze Visionem, ale kdysi hrál (daboval) i Jarvise, počítač Tonyho Starka. Bettany se nyní svěřil s velice vtipnou historkou, jak k roli přišel. A samozřejmě za to mohl Jon Favreau. Mimo jiné uslyšíte také spoustu vtipných příběhů z natáčení.

  21 0
  23.3.2021 | 19:29tom99Diskuze (8)
 • Nový trailer na WandaVision nás láká na druhou půlku řady

  Jsme skoro v polovině první řady a zdá se, že seriál se začíná pořádně rozjíždět. Po třech sitcomových epizodách na nás vykoukl i známý svět z MCU, který se postupně začíná propojovat s událostmi z Westviewu. Jak to celé dopadne? Ukázka na další díly vás určitě navnadí.

  23 0
  1.2.2021 | 17:00tom99Diskuze (15)
 • WandaVision nás láká povedeným trailerem a slibnou zápletkou

  Již za pár dní se můžeme těšit na vůbec první MCU seriál, který otevře dveře do čtvrté fáze. Sledujeme Wandu po událostech Endgame, která si tak trochu vytvoří svůj vlastní svět podle vlastních pravidel. Nebo jinak řečeno – je to vůbec svět, který stvořila, nebo ji tam někdo uvěznil?

  24 2
  11.1.2021 | 16:49tom99Diskuze (8)
 • WandaVision nás láká prvním trailerem, seriálu bychom se měli dočkat ještě letos

  Seriál WandaVision je jako první dokončený z připravovaných projektů, a tak stanice Disney+ tlačí na jeho vypuštění online. Nyní vám přinášíme vůbec první trailer, ze kterého lze jasně cítit, že nás čeká trochu jiná zábava, než jsme obecně u filmů MCU zvyklí. Jaký dojem na vás udělala ukázka?

  18 0
  21.9.2020 | 13:11tom99Diskuze (3)

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama