WandaVision
87/100 - 159×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Videa

 • WandaVision slaví první výročí od premiéry a tvůrci dávají divákům dárek

  Triková společnost Industrial Light and Magic na počest výroční seriálu WandaVision zveřejnila video, jak se dělaly k seriálu digitální efekty. A je opravdu na co se dívat, video má navíc i povedenou hudbu. Seriál u nás na Edně vyhrál nejlepší seriál roku 2021, tak zavzpomínejte na seriál i vy.

  20 1
  16.1.2022 | 16:01tom99Diskuze (2)
 • Paul Bettany vypráví, jak se dostal k roli Jarvise a Visiona

  Možná už většina fanoušků zapomněla, že Bettany není pouze Visionem, ale kdysi hrál (daboval) i Jarvise, počítač Tonyho Starka. Bettany se nyní svěřil s velice vtipnou historkou, jak k roli přišel. A samozřejmě za to mohl Jon Favreau. Mimo jiné uslyšíte také spoustu vtipných příběhů z natáčení.

  21 0
  23.3.2021 | 19:29tom99Diskuze (8)
 • Nový trailer na WandaVision nás láká na druhou půlku řady

  Jsme skoro v polovině první řady a zdá se, že seriál se začíná pořádně rozjíždět. Po třech sitcomových epizodách na nás vykoukl i známý svět z MCU, který se postupně začíná propojovat s událostmi z Westviewu. Jak to celé dopadne? Ukázka na další díly vás určitě navnadí.

  23 0
  1.2.2021 | 17:00tom99Diskuze (15)
 • WandaVision nás láká povedeným trailerem a slibnou zápletkou

  Již za pár dní se můžeme těšit na vůbec první MCU seriál, který otevře dveře do čtvrté fáze. Sledujeme Wandu po událostech Endgame, která si tak trochu vytvoří svůj vlastní svět podle vlastních pravidel. Nebo jinak řečeno – je to vůbec svět, který stvořila, nebo ji tam někdo uvěznil?

  24 2
  11.1.2021 | 16:49tom99Diskuze (8)
 • WandaVision nás láká prvním trailerem, seriálu bychom se měli dočkat ještě letos

  Seriál WandaVision je jako první dokončený z připravovaných projektů, a tak stanice Disney+ tlačí na jeho vypuštění online. Nyní vám přinášíme vůbec první trailer, ze kterého lze jasně cítit, že nás čeká trochu jiná zábava, než jsme obecně u filmů MCU zvyklí. Jaký dojem na vás udělala ukázka?

  18 0
  21.9.2020 | 13:11tom99Diskuze (3)

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Nezapomněli jste ještě na chudáka Visiona? Ten stále někde v MCU lítá a jeho seriál byl oznámen na konci minulého roku. I když se o projektu moc nemluví, studio s ním stále počítá a aktuálně ho začíná aktivně vyvíjet. Na palubě můžeme přivítat dva zkušené tvůrce.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Velká studia si chtějí pojistit své postavy do budoucna, zatímco herci chrání sami sebe? Kdo má v tomto boji pravdu? Nyní promluvila herečka, která se zúčastnila natáčení seriálu WandaVision, kde došlo k vytvoření digitálních replik i vedlejších herců, kterých si v seriálu sotva všimnete.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama