WandaVision WandaVision nás láká prvním trailerem, seriálu bychom se měli dočkat ještě letos

WandaVision nás láká prvním trailerem, seriálu bychom se měli dočkat ještě letos

WandaVision nás láká prvním trailerem, seriálu bychom se měli dočkat ještě letos

Seriál WandaVision je jako první dokončený z připravovaných projektů, a tak stanice Disney+ tlačí na jeho vypuštění online. Nyní vám přinášíme vůbec první trailer, ze kterého lze jasně cítit, že nás čeká trochu jiná zábava, než jsme obecně u filmů MCU zvyklí. Jaký dojem na vás udělala ukázka?

18 0
21.9.2020

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Milano33

To vyzerá úžasne. Pôsobí to úplne iným, novým a docela aj dosť bizarným dojmom. Som rád, že aspoň na poli seriálov Marvel experimentuje. Teším sa, WandaVision ma zo všetkých chystaných MCU seriálov najviac zaujal.

21.9.2020 | 13:22:19
percival2

Padesátá léta, velké ledničky, obrovská auta. Mám rád tu dobu.

21.9.2020 | 16:18:12
PecaCZE

Sice mě trailer nezaujal, ale pořád se na tento seriál těším nejvíc a hodně mě zajímá o čem to nakonec bude. Vypadá to že Vision a možná i ostatní budou umělá inteligence a ne že se to bude odehrávat jen v její hlavě a spíš jsem čekal jednu vytvořenou realitu a že si bude myslet se to opravdu děje, i když už v teaseru jsme viděli více realit a tady i vidíme jak je tvoří, tak to působí že ví co je skutečné. Musíme se nechat překvapit, protože se z toho nedá moc vyčíst jak se bude seriál posouvat.

21.9.2020 | 17:48:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců