WandaVision Wanda Maximoff

Wanda Maximoff

Wanda Maximoff

Jedna z nejsilnějších osob v celém vesmíru, která je uvězněna v podivném vězení, kde žije spokojený život.

Sezóny 1
2021 - 2021

Wanda Maximoff se narodila se svým bratrem Pietrem v Sokovii, kde se také přidali k organizaci HYDRA, která na nich experimentovala pomocí ukořistěného Žezla, které se ztratilo po Bitvě o New York. Žezlo v sobě schovávalo jeden z kamenů Nekonečna, a tak Wanda a Pietro přišli ke zvláštním schopnostem. Wanda získala tak telekinezi a obecně manipulaci s energií.

Když HYDRA padla, Wanda se se svým bratrem přidala na stranu Ultrona. Brzo ale oba zjistili, že tento zákeřně smýšlející robot není vůbec hodný, a oba sourozenci se postavili na stranu Avengers. V boji o Sokovii ovšem Pietro padl. Wanda se posléze stala pevnou součástí týmu Avengers, kde navázala velice blízký vztah s androidem Visionem, se kterým nějaký čas žila i v Evropě.


Po občanské válce je ovšem Vision loven Thanosovými poskoky díky kamenu Nekonečna, díky kterému prakticky žije a je napájen. Při smrtelném souboji s jeho příznivci jsou ovšem Wanda a Vision zachráněni Stevem Rogersem. Vision bohužel ale padne v boji ve Wakandě, kdy mu kámen vezme sám Thanos. Zdrcená Wanda je následně nucena žít sama a bez svého přítele. Ne ale na dlouho. Co se stalo potom, se dozvídáme právě v seriálu WandaVision.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Najlepšia ženská postava v MCU

7.6.2021 | 10:43:54
S.T.A.L.K.E.R.

Těším se na pokračování její postavy po seriálu. Jinak herečka je sexy top.

1.5.2021 | 11:57:20
Zigulík

Nejlepší ženský charakter v MCU :)

21.4.2021 | 17:08:58
wicko

Perfektní herecký výkon předvedla. Jsem rád, že MCU dělá tyhle seriály, herce tím mohou naplno využít, ne jak ve velkofilmech, kde ta samotná stopáž vedlejších postav není tak velká.

16.4.2021 | 11:27:29
tominotomino

Už od jejího prvního působení v MCU jsem si ji zamiloval. Je to moje nejoblíbenější postava v MCU a doufám, že ji budeme vídat ještě často.

webmaster
5.4.2021 | 11:47:19
tynka.jouklova

Rozhodně nejlepší ženská postava MCU.

redaktor
24.3.2021 | 13:18:37
akashko12

Najlepšia a moja najobľúbenejšia postava v MCU. Dúfam že vydrží dlho. Mimochodom jej nový outfit Scarlet Witch je boží ;).

redaktor
21.3.2021 | 16:19:06
ori

Vo filmoch som si ju moc neobľúbil lebo nemala dosť priestoru, ale vďaka tomuto seriálu sa hneď vyšvihla na vrchol a už sa jej neviem dočkať v ďalších filmoch.

webmaster
14.3.2021 | 9:50:56
Kubey

Po tomto seriály asi moja najobľúbenejšia MCU postava. :-)

5.3.2021 | 19:06:44
CaptainDeadpool

Jedna z mích nejoblíbenějších MCU postav.. kam se hrabe Marvelka…

finální outfit teď už oficiálně Scarlet Witch je boží

5.3.2021 | 18:51:44
1

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců