WandaVision
87/100 - 162×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Vision

Vision

Stvořen Tonym Starkem a Brucem Bannerem, kdy měl Vision tvořit protipól proti Ultronovi. Jeden z členů Avengers.

Sezóny 1
2021 - 2021

Původně se jednalo o umělou inteligenci J.A.R.V.I.S., kterou stvořil Tony Stark. Vision měl vzniknout jako nové tělo pro Ultrona, ale Stark se rozhodl do těla nahrát svou umělou inteligenci. Vision je navíc poháněn jedním z kamenů Nekonečna známým obecně jako Kámen mysli. Vision byl ve všech ohledech jiný než Ultron a také ho posléze zničil, protože ohrožoval lidstvo.

Vision má plné vědomí, takže se následně oprostil od svého stvořitele. Stal se plnohodnotným členem Avengers. Po konfliktu Stevea Rogerse a Tonyho Starka se Vision přesunul do Evropy, kde s Wandou Maximoff žil poklidný život, dokud jim cesty nezkřížili poskoci samotného Thanose. Ti ostatně prahnuli po Kamenu mysli.

Tehdy dokázal Vision ještě uniknout, ale nedostal příliš času navíc. Ve Wakandě ho našel sám Thanos, který Visionovi kámen vzal, čímž ho usmrtil. V seriálu ovšem vidíme Visiona živého a zdravého. Jak přišel opět k životu, aktuálně nevíme. Ve snovém světě žije Vision šťastně s Wandou, kde jsou manželé, a čekají děti. Jak dlouho ovšem tato idylka potrvá?

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

V tomtoseriále som si ho viac obľúbil ako z filmov

13.10.2023 | 9:44:23
Rosemarie1554

V tomto seriály bol super, vo filme som nemala takú možnosť obľúbiť si ho, ale seriál to napravil. A jemu a Wande fandím

7.6.2021 | 10:45:17
S.T.A.L.K.E.R.

Vision je skvělá postava. Já ale hlavně miluji Paula Bettanyho. Je to skvělý herec. Moc doufám, že ho ještě uvidíme i po tomto seriálu.

1.5.2021 | 11:58:42
akashko12

Dúfam že tu nepovedal svoje posledné zbohom. Mám ho veľmi rád :D.

redaktor
21.3.2021 | 16:20:56
ori

Rovnako ako u Wandy, vďaka filmom som si ho moc neobľúbil lebo tam nemal dosť priestoru, ale tento seriál to napravil, už sa neviem dočkať keď ho uvidím nabudúce.

webmaster
14.3.2021 | 9:52:21
tynka.jouklova

Hlavně doufám, že neumře. Znovu.

redaktor
1.3.2021 | 20:33:08
sábahi

Doufám, že si Vision brzo uvědomí, že všechno dělá Wanda. :)

9.2.2021 | 20:07:24
CaptainDeadpool

Visona mám rád.. hlavně je fakt vidět, že si hlavní protagonisté užívají svoje role…

27.1.2021 | 17:14:52
B.Wilde

Tady mě jeho postava baví snad víc, než předtím ve filmech… s Wandou jsou zajímavý pár. ♥

17.1.2021 | 13:10:18
mar.st

Skvělá postava která si zaslouží trochu více prostoru

16.1.2021 | 13:58:33
1

Novinky

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Nezapomněli jste ještě na chudáka Visiona? Ten stále někde v MCU lítá a jeho seriál byl oznámen na konci minulého roku. I když se o projektu moc nemluví, studio s ním stále počítá a aktuálně ho začíná aktivně vyvíjet. Na palubě můžeme přivítat dva zkušené tvůrce.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Velká studia si chtějí pojistit své postavy do budoucna, zatímco herci chrání sami sebe? Kdo má v tomto boji pravdu? Nyní promluvila herečka, která se zúčastnila natáčení seriálu WandaVision, kde došlo k vytvoření digitálních replik i vedlejších herců, kterých si v seriálu sotva všimnete.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama