WandaVision
87/100 - 162×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Pietro Maximoff

Pietro Maximoff

Bratr Wandy, který zemřel rukou Ultrona. Zničehonic se ovšem Quicksilver vrací a ještě k tomu s naprosto jinou tváří.

Sezóny 1
2021 - 2021

Pietro Maximoff je bratr Wandy, se kterou vyrůstal v Sokovii, východoevropské zemi plné chudoby. Ve svých mladých letech se ale oba přihlásili k organizaci HYDRA. Ta na nich začala experimentovat a díky Lokiho žezlu, lépe řečeno tedy díky kamenu mysli, oba získali nadpřirozené schopnosti. Pietro získal rychlost. Když HYDRA padla, dvojčata se přidali k Ultronovi, androidovi, kterého stvořil Tony Stark.

Brzo ale sourozenci zjistí, že úmysly Ultrona nejsou takové, jak si původně dvojčata představovala. Z Pietra a Wandy se tak posléze stali právoplatní členi týmu Avengers. Pietro ovšem v boji o Sokovii padne. Když ovšem umřel náš Pietro Maximoff, tak to neznamená, že nějaký jiný nežije v alternativní realitě. A právě jednoho takového potkáváme v našem seriálu.

Pietro Maximoff z alternativního vesmíru byl členem týmu X-Men. Setkáváme se ovšem s tímto Quicksilverem, kterého jsme viděli v mutantních filmech od studia Fox? To aktuálně není jisté. Jisté je ale to, že Quicksilver je alespoň částečně opět mezi živými a vrací se k Wandě, aby ji byl jako bratr opět nablízku. Navíc poznává i své dva synovce, Tommyho a Billyho.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Dal bych maximální hodnocení, kdyby jeho účinkování mělo větší smysl.

1.5.2021 | 12:03:45
tominotomino

Původní Pietro byl lepší.

webmaster
5.4.2021 | 11:49:55
akashko12

Popravde mám radšej pôvodného Pietra z Age of Ultron.

redaktor
21.3.2021 | 16:47:34
ori

Nie som fanúšik X-Menov takže z neho nie som tak nadšený ako ostatní, osobne mám radšej toho pôvodného z MCU. Som rád že to s ním vyriešili tak ako to urobili.

webmaster
14.3.2021 | 9:57:15
Milano33

Určite pobavil! :)

5.3.2021 | 19:20:46
DC Expert

V X-menech ho zahrál výborně Quicksilvera.

16.2.2021 | 22:10:56
sábahi

Doufám, že brzo dostane nějakou důležitější roli :)

9.2.2021 | 20:00:28
tom99

V tuto chvíli zatím nejlepší Quicksilver, kterého jsme mohli dostat :-)

webmaster, grafik
8.2.2021 | 22:32:21
Babylonian

Já se tak šíleně těším! Konečně si začínáme hrát s Multiversem.

8.2.2021 | 17:52:35

Novinky

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Nezapomněli jste ještě na chudáka Visiona? Ten stále někde v MCU lítá a jeho seriál byl oznámen na konci minulého roku. I když se o projektu moc nemluví, studio s ním stále počítá a aktuálně ho začíná aktivně vyvíjet. Na palubě můžeme přivítat dva zkušené tvůrce.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Velká studia si chtějí pojistit své postavy do budoucna, zatímco herci chrání sami sebe? Kdo má v tomto boji pravdu? Nyní promluvila herečka, která se zúčastnila natáčení seriálu WandaVision, kde došlo k vytvoření digitálních replik i vedlejších herců, kterých si v seriálu sotva všimnete.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama