WandaVision
88/100 - 154×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Jimmy Woo

Jimmy Woo

Agent FBI, který kdysi hlídal Scotta Langa. Nyní pracuje na anomálii u Westviewu, se kterou si neví ani organizace S.W.O.R.D.

Sezóny 1
2021 - 2021

Jimmy Woo je agentem FBI, se kterým se poprvé setkáváme ve filmu Ant-Man a Wasp. Jimmy totiž hlídá Scotta Langa, který má domácí vězení za jeho řádění v Berlíně. Agent Woo se celou dobu snaží Scotta nachytat, jak venku někde pobíhá se svými kamarádíčky. I když Lang domácí vězení několikrát porušil, vždy se dokázal domů včas vrátit, než tam dorazil Jimmy Woo s celou jednotkou.

S agentem FBI se dále potkáváme, když je poslán poblíž Westviewu, kde pomáhá organizaci S.W.O.R.D. vyšetřit neobvyklou anomálii. V tomto městě je uvězněno hned několik obyvatel, kteří jsou nuceni hrát své role v sitcomu. Na to ostatně přišla nadaná astrofyzička Darcy Lewis, která taktéž začala na případu pracovat.


Lewis a Woo se pokusí kontaktovat Wandu Maximoff. I když se jim podaří zprávu k Wandě protlačit, výsledek je nulový. Později ale ve Westviewu dojde ke zvratu, když se agentka organizace S.W.O.R.D. Wandy zeptá na Pietra a jeho usmrcení rukou Ultrona. Wanda vyhostí Monicu Rambeau ze snové reality. Ta následně může Darcy a Jimmymu poskytnout cenné informace.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zajímavý skok od Ant-mana k Wandě a Visionovi. Ale postava je fajn.

1.5.2021 | 12:03:03
akashko12

Milý a dobrý človek, ktorý vie aj občas pobaviť. Milujem jeho trik s kartou xD.

redaktor
21.3.2021 | 16:45:23
ori

Jimmy vie pobaviť a je to dobrý človek.

webmaster
14.3.2021 | 9:54:06
sábahi

Jsem ráda za propojen s Ant manem. Postava je skvělá a nenahraditelná :D

9.2.2021 | 20:04:24
CaptainDeadpool

zatím v pohodě

9.2.2021 | 17:30:30
Kothy

Zmateny polda :D

6.2.2021 | 14:37:49
tom99

Nejlepší postava vůbec! Už v Ant-Manovi byl hrozně zábavný. Super herec :-)

webmaster, grafik
1.2.2021 | 17:14:15

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

I Vision nakonec dostane svůj vlastní seriál na Disney+

I Vision nakonec dostane svůj vlastní seriál na Disney+

Mnozí by si sice přáli pokračování celého seriálu WandaVision, tentokrát se ale musíme spokojit pouze s Visionem. Zatímco se Wanda na chvíli usadila ve filmovém světě, Vision bude pokračovat v tom seriálovém. Jste rádi, že tato postava dostává svůj vlastní seriál?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

WandaVision slaví první výročí od premiéry a tvůrci dávají divákům dárek

WandaVision slaví první výročí od premiéry a tvůrci dávají divákům dárek

Triková společnost Industrial Light and Magic na počest výroční seriálu WandaVision zveřejnila video, jak se dělaly k seriálu digitální efekty. A je opravdu na co se dívat, video má navíc i povedenou hudbu. Seriál u nás na Edně vyhrál nejlepší seriál roku 2021, tak zavzpomínejte na seriál i vy.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama