Wayward Pines (Městečko Pines)
85/100 - 71×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tim Griffin (Adam Hassler), Charlie Tahan (Ben Burke), Toby Jones (David Pilcher), Matt Dillon (Ethan Burke), Reed Diamond (Harold Balinger), Carla Gugino (Kate Hewson), Terrence Howard (Pope), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)

Záhadám není konec a druhá série je v plánu, tvrdí M. Night Shyamalan

Záhadám není konec a druhá série je v plánu, tvrdí M. Night Shyamalan

M. Night Shyamalan, výkonný producent Wayward Pines, promluvil o tom, na co se můžeme těšit v druhé polovině první série. Dle jeho slov nás ve finále ještě čeká něco velkého. Prozradil také, že se stanicí FOX jednal o druhé sérii.

9 2
20.6.2015
TheDarkKnight

Je za námi zlomová pátá epizoda, po níž jsme se dočkali i šesté, která pokračovala ve vysvětlování všech záhad městečka Wayward Pines. Výkonný producent seriálu a mistr zvratů a záhad, M. Night Shyamalan (The Village, The Sixth Sense), však divákům slibuje, že epizodou The Truth záhady neskončily a řádné zvraty je čekají i v deváté a desáté epizodě.

(Foto: FOX)


Shyamalanovy výroky zveřejnil web zap2it. Dle něj o následující epizodě prohlásil:

Pátá a šestá epizoda jsou ty ‚objasňující‘, ta následující je: ‚Jak se vypořádáme s tím, co jsme zjistili?‘ V této situaci je rozdíl mezi dětmi a dospělými; kdo z nich je ve výhodě?

Výkonný producent také prozradil, co ho na příběhu nejvíce fascinuje, a na co se můžeme těšit v následujících epizodách:

Velice mě zajímala reakce mladých na uvedení do kruhu důvěry. Vždy mě zajímají podobná morální rozhodnutí. Jako: zabili byste pět dětí, abyste našli lék na rakovinu? Tím mě tento příběh skutečně pohltil, a tomu se také věnuje posledních pět epizod.

Shyamalan se věnoval i výpovědní hodnotě seriálu:

Jsou jisté věci, které v současnosti bereme jako samozřejmost, protože je nás mnoho. Svoboda, nedostatek pravidel a přizpůsobivost přírodního prostředí jsou dané. Ale kdyby nás byl jen určitý počet a jediný člověk by mohl ohrozit celé společenství? No… Kam byste byli ochotni zajít, abyste zajistili, že se tato skupina bude rozrůstat? Klade to poté větší nátlak na věci, které momentálně bereme jako samozřejmost, protože je nás sedm miliard.

M. Night Shyamalan také nezapomněl nalákat na finálové epizody první série:

Do deváté a desáté [epizody] jsem chtěl umístit něco velkého. To, kam vše v oblasti směřuje, vyvrcholí v osmé a deváté [epizodě].

V závěru Shyamalan uvedl, že šance na druhou sérii jsou poměrně vysoké. (Ostatně i ratingy a sledovanost se s každým dílem zvyšují.) Řekl:

FOX se mě ptal [na druhou sérii], a jednali jsme o ní. Jsem jí nakloněný.

Diskuze /6

vojtamkv

A už je to tady. Nejdřív, že to bude mini – série o 10 dílech, tak nebude nic natahovaného, vše se vyřeší ke konci řady. Už plánují dvojku, pak trojku a kvalita půjde rapidně dolů jako u všech nastavovaných seriálů. Mě se WP líbí, kvalita je zatím víc než slušná, tak snad to dalšíma řadama nepo… :)

20.6.2015 | 19:38:59
gladiator992

Tento seriál je úžasný . Nechápem že načo by im bola jedna séria , jednoznačne to bolo vidno pri tých častiach že to bude mať min. 2–3 série :D. Kvalita a obsadenie hercov je užasne… A keď laka na to finále tak ho chcem vidieť , len dúfam že ho nepokazia keď tak sľubuje.

20.6.2015 | 20:36:39
bluewhite

Mit 2–3 kvalitni serie, to by bylo skvele, ale nevim nevim :D,je velka sance, ze to budou natahovat a udelaji z toho sracku :O

20.6.2015 | 22:37:30
jes85see

Hlavně ne další LOST :-(

20.6.2015 | 23:37:53
Onewinged

A sakra a to jsem po delší době čekal krátký a nenatahovaný seriál :D

20.6.2015 | 23:59:43
Amper

Tak jestli to nějak nepodělají a budou se držet nějaké linie, tak nejsem vůbec proti :) Hlavně, aby to nějak ukončili normálně a né jak LOST, u kterého se dlouho nevěděl jaký vůbec udělají konec. :D

21.6.2015 | 15:00:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Městečko Pines od Joty

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama