Wednesday
92/100 - 143×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Isaac Ordonez (Pugsley Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott)

Tyler Galpin

Tyler Galpin

Syn místního šerifa. I když nechodí na Nevermoorskou akademii, spřátelí se s Wednesday.

Sezóny 1
2022 -

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Všichni tu chválí vývoj postavy … ale já mu přesně za to, body musím strhnout … jako když se celej seriál buduje nějakej charakter a v poslední chvíli se všechno zahodí a nahradí prakticky uplnym opakem, tak to na mě moc nepůsobí jako „vývoj“. :-/

Kdyby se nakonci ukázalo že je vlastně oběť, tak dostane plnej počet! Protože jeho charakter se mi líbil … bohužel takhle z něj udělali nekonzistentní cosi. :-/

2.1.2023 | 11:53:00
ada1987

uzasna postava, mam ho najradsej z celeho serialu. dufam, ze sa objavi aj v pokracovani, bola by skoda, postava ma uzasny potencial.

1.1.2023 | 12:44:08
pidalin

pozor spoilery

Měl jsem ho celkem rád, v posledních několika epizodách už jsem ho celkem podezíral že ten Hyde je on, ale jistej jsem si nebyl. Zajímalo by mě jestli fakt k Wednesday něco cejtil, nebo to bylo od začátku v plánu se k ní dostat pod vlivem Laurel Gates. Ještě do poslední epizody jsem věřil že za to nemůže že se mění a že ve skutečnosti neni záporák, ale jak se tam pak bavili na tý policejní stanici tak mě to dost zklamalo, ale furt je možný že to nemyslel až tak uplně vážně, případně mu to taky nandala do hlavy Laurel.

13.12.2022 | 12:17:09
Mou

Super celkový vývoj postavy! Doufám, že se ve druhé sérii objeví a zjistíme více. Chemie mezi ním a Wednesday je boží♥

10.12.2022 | 20:48:31
Medas10

Vývoj této postavy mě celkem překvapil :-)

8.12.2022 | 15:19:04

Nepřehlédněte

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Seriál Wednesday dosáhl nového rekordu ve sledovanosti na Netflixu a překonal tak předchozí rekord, který držel megahit této streamovací platformy Stranger Things.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama