Wednesday
95/100 - 53×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott), Jamie McShane (Šerif Donovan Galpin)

Extra

 • Jak se točilo řádění Věci

  Zajímalo vás při sledování seriálu Wednesday, jak se vlastně natáčela postava (no tak spíš ručička) Věci? Díky fotkám ze zákulisí se na to můžeme podívat.

  10 0
  28.11.2022 | 16:10SagDiskuze (4)
 • Která herečka by se mohla objevit v roli Wednesday?

  Ve filmovém zpracování role Wednesday Addamsové proslavila Christinu Ricci. Je tedy pravděpodobné, že i z nové seriálové představitelky se stane mladá hvězda. Tim Burton sice ještě neoznámil plánované obsazení, ale pojďte si s námi zaspekulovat, kdo by se v roli copaté dívenky mohl objevit.

  3 1
  14.3.2021 | 23:30SagDiskuze (4)

Stav překladu

Epizoda S01E08: A Murder of Woes

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Wednesday

Nepřehlédněte

Christina Ricci se vrací do Addamsovy rodiny

Christina Ricci se vrací do Addamsovy rodiny

Herečka Christina Ricci, která si zahrála Wednesday v původním filmu Addamsova rodina, si zahraje i v tomto seriálu. Sama pracovala na seriálu už několik měsíců, ovšem není jasné, koho bude hrát. Natáčení seriálu má skončit v Rumunsku již na konci tohoto měsíce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama