Wednesday
96/100 - 60×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott), Jamie McShane (Šerif Donovan Galpin)

S01E07: If You Don't Woe By Now

S01E07: If You Don't Woe By Now

Celá škola i městečko se účastní pohřbu starosty. Wednesday na něm zahlédne maskovanou postavu, ze které se nevyklube nikdo jiný, než strýček Fester. Potřebuje se schovat.

cz sk
23.11.2022
48 minut

Wednesday strýčkovi popíše příšeru a ten ji hned pozná. Jedná se o takzvaného Hydea (jako Jekill a Hyde).. Přečetl si to kdysi dávno v deníku zakladatele školy, který je schován v klubovně Nočních stínů. Wednesday se pro deník vypraví a získá ho. Také si domluví rande s Tylerem. Je to odměna za to, že ho málem nechala zabít. Nechá Věc hlídat deník a vyrazí na schůzku do krypty. Málem dojde k polibku, když je vyruší šerif Galpin, který hledá uprchlého trestance . Festera. Při návratu na pokoj Wednesday zjistí, že jí někdo ukradl deník a co hůř, že pobodal Věc. Běží s Věcí za Festerem, který ji zachrání. Bohužel neví, kdo ji pobodal. Wednesday jí slíbí, že pomsta bude strašná.

Wednesday obviní Dr. Valerie Kinbott, že ovlivňuje Xaviera a ten je Hyde. Doktorka jí řekne, že neví, o čem mluví. Wednesday odejde a doktorku napadne a zabije Hyde. Wednesday dovede šerifa do ateliéru Xaviera a obviní ho z vražd. Ten je zatknut. Wednesday si myslí, že už je všechno vyřešeno a vyrazí za Tylerem, konečně se políbí a ona dostane vizi, že to on je příšera.

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marek Vojtěch

Tak to bychom měli…Festr docela dobrej, ale ten konec…už už to vypadá že by se mohlo něco podařit a pokaždý to dopadne ještě hůř, než se dá :-D Výbornej díl!

6.12.2022 | 6:56:43
captain

Strýček Fester, nářez! Ještě že tak, zachránil Věc.

30.11.2022 | 12:42:33
Lex Luthor

Strýček na návštěve super

27.11.2022 | 20:07:46
dragonis

Fester byl super, né tak komickej jako ve filmech, ale jinak super. A celkově to byl asi nejlepší díl.

27.11.2022 | 18:53:42
Posspi

Strýček Fester skvělej, a konec.. no nemám slov.

To, že monstrem bude nakonec Tyler, mě snad ani nenapadlo.. fakt jsem tušil, že je za tím vším Xavier a hezky to do sebe všechno zapadalo. Chudák Wednesday.. jakmile by snad chtěla začít někomu věřit, hned je z toho průser. !

27.11.2022 | 0:32:31
mima33

„Lobotómia je ako tetovanie. Len jedna nestačí.“ :D

Strýko Fester bol super.

26.11.2022 | 15:10:36
Billy the Kid

jde vydedukovat kdo asi páchá zlo, ale i tak jsem si to užil

23.11.2022 | 18:51:23

Stav překladu

Epizoda S01E08: A Murder of Woes

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Wednesday

Nepřehlédněte

Christina Ricci se vrací do Addamsovy rodiny

Christina Ricci se vrací do Addamsovy rodiny

Herečka Christina Ricci, která si zahrála Wednesday v původním filmu Addamsova rodina, si zahraje i v tomto seriálu. Sama pracovala na seriálu už několik měsíců, ovšem není jasné, koho bude hrát. Natáčení seriálu má skončit v Rumunsku již na konci tohoto měsíce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama