Wednesday
93/100 - 125×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Isaac Ordonez (Pugsley Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott)

S01E06: Quid Pro Woe

S01E06: Quid Pro Woe

Wednesday chce přijít událostem na kloub, proto se rozhodne přivolat Goody Addamsovou, ale to se jí nedaří. Přivolávací rituál naruší Enid a tajmený vzkaz, že se má vydat do Crackstoneovy hrobky.

cz sk
23.11.2022
51 minut

Z tajemného pozvání se vyklube oslava Wednesdayiných narozenin. Wednesday má vizi. Goody jí prozradí, že pokud chce zastavit Crakstonea, musí najít místo z vize. Za pomoci Tylera zjistí, že se jedná o staré sídlo Gatesových – té rodiny co se pokusila vyvraždit všechny v Nevermorské akademii a co je nyní mrtvá. Wednesday se tam vypraví a narazí tam na starostu, který zjistil, kdo se za útoky skrývá. Než to stihne říct šerifovi, někdo ho srazí autem a on v nemocnici umírá. Wednesday se s Tylerem a Enid v noci vydávají sídlo prozkoumat. Zjistí, že tam někdo žije, takže dcera Gatesových asi nebude tak úplně mrtvá. Napadne je ovšem příšera a zraní Tylera. Wednesday řekne šerifovi, že v domě někdo žije. Zavede ho tam, ale ten je prázdný.

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak chtěli Wednesday překvapit ale nakonec z toho nic nebylo anemělo potom chybu jak odešla během zakazu zjistit pravdu do domu Gatesovych ale zvrhlo se to tam a nečekal jsem že Enid kvuli tomu odejde bydlet do jineho pokoje a jsem zvědav jak si ted Wednesday poradi a myslim si že ten kdo Wednesday sleduje je zaměstnanec školy.

23.3.2023 | 23:47:00
Te-Rez

Wednesday je fakt bezohledný sobec.

25.12.2022 | 15:40:40
tom99

Ztrácí to dech a po minulé (vyloženě nudné) epizodě to už nedokázalo najet na tu správnou kolej. Nepochybuji o tom, že finále bude stát za to. Znovu se ale potvrzuje Netflixu, že jeho sérii vyděl dvěma, protože přesně polovina epizod stojí za to a druhá je absolutně o ničem. Tady to platí taktéž a všichni si z tohoto příspěvku domyslí, do jaké kategorie se řadí tento díl.

webmaster, grafik
17.12.2022 | 9:13:18
Marek Vojtěch

Jo jo, a zase joo! Chtěl sem si ten seriál tak njak užít, a nedat ho na jednou, ale dnes je to třetí den, a už to prostě dojedu…asi si to dám pak ještě jednou :-D

5.12.2022 | 14:06:22
captain

Co vše se přihodí, když má Wednesday narozky?!

29.11.2022 | 21:18:34
dragonis

Skvělej díl.

27.11.2022 | 19:00:06
Posspi

Celá epizoda se nesla v detektivním duchu, ale velkej důraz tady byl kladenej na emoce a mně se to líbilo. Ačkoliv jsem spoustu věcí předpokládal a většina z nich se skutečně tak stala, překvapilo mě pár jumpscarů a dokonce i husina.. to monstrum je fakt creepy. Je creepy, ale zároveň tak jako komicky-děsivě vypadající. Jo a Wednesday slavila narozky, ale ani narozeninová párty jí na tváři úsměch nevykouzlila.

26.11.2022 | 1:23:19

Stav překladu

Epizoda S01E08: A Murder of Woes

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Wednesday

Nepřehlédněte

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Seriál Wednesday dosáhl nového rekordu ve sledovanosti na Netflixu a překonal tak předchozí rekord, který držel megahit této streamovací platformy Stranger Things.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama