Wednesday
92/100 - 142×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Isaac Ordonez (Pugsley Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott)

S01E05: You Reap What You Woe

S01E05: You Reap What You Woe

V Nevermorské akademii se koná víkend rodičů s dětmi a krom traumat dospívajících přinese i záhadu přes dvacet let staré vraždy. A nemá v ní prsty nikdo jiný, než Gomez Addams!

sk
23.11.2022
53 minut

Enid přijede matka, která ji začne hned kritizovat. Vadí jí, že dcera ještě nezvlčila a chce jí poslat na tábor, který podpoří její lykantropii. Enid se na tábor nechce, a tak se matce postaví. Za Xavierem nikdo nedojede a také Bianca očekává, že zůstane sama. Ukáže se však její matka a dozvíme se, že Bianca se vůbec nejmenuje Bianca a od matky utekla. Ta je totiž součástí kultu. Jako siréna do něj láká nové oběti, ale její siréní píseň vysychá. Biancu začne vydírat a chce, aby jí pomohla. Za Eugenem do nemocnice dorazí jeho matky. Jemu je to ale jedno, protože se stále neprobral z kómatu. Za Wednesday přijede celá její rodina a začne se vyšetřovat dávná vražda, za kterou má být zodpovědný Gomez. Nakonec se ukáže, že zavražděný umíral na otravu jedem, kterým chtěl otrávit všechny studenty Nevermorské akademie.

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Tvl, až teď jsem si uvědomil, že matka je Catherine Zeta-Jones. Oproti Zorrovi a Pasti už docela zestárla teda. Děj se moc nikam neposunul, ale dozvěděli jsme se něco z historie rodičů. 7/10

23.4.2023 | 15:04:40
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak rodiče přijeli za Wednesday a než se stačili pohnout z mista tak jejiho otce zatkli a nemělo chybu jak potom spolu s matkou šli vykopavat hrob a nakonec dosahli sveho a nemělo chybu jak s tim konfrontovala ředitelku a zajimalo by mě kdo poslal ten vzkaz a jinak jsem zvědav co bude chtit Biančina matka od sve dcery a Enid taky neměla chybu jak odmitla nabidku sve matky.

redaktor
23.3.2023 | 22:53:34
pidalin

Asi trochu slabší díl, ale pořád mě to bavilo a dozvěděli jsme se hodně o spoustě postav a poznali jejich rodiče, proč ne, ale vzhledem k prvním epizodám nemůžu asi dát víc než 60%, protože slabší to prostě je. Jinak co se týče toho jak matka Enid prudí, tak s tim mam osobní zkušenosti taky, takže kdo tohle kritizuje, ten to asi nezažil, je to emočně docela silný pro toho kdo to zná z domova.

17.1.2023 | 12:25:52
RagnarokCzD

Jako, mě to bavilo … ale je pravda že mě trochu mrzí, že zápletka vznikla a vyřešila se během jediný epizody … a to ještě k tomu takhle levně, jako nezlobte se na mě, ale proč by toho týpka pohřbívali i s lahvičkou od jedu v kapse? Copak v Americe se těla na pohřeb nepřipravujou? Nedělaj se tam pitvy pro jejichž účel je celkem zásadní oběť svlíknout? :-/

Navíc, i když to teda Goméz neudělal, copak Morticia a Wednesday nebyly jednoznačně vinný z vykrádání hrobů? :-/

Umíš to líp Time, mnohem líp. :(

29.12.2022 | 10:11:44
tom99

Tak po minulém díle přišel velký sešup v kvalitě. I když oceňuji návrat rodičů, jejich skvělé herecké obsazení a obecně díky nim oživení celého dílu, nemůžu se zbavit pocitu, že v dané epizodě o nic nešlo. Přišlo mi to celé jako výplňkový díl, který zde byl jen do počtu. Nikam se nic neposunulo a spíše se řešila vedlejší dějová linka rodiny Addamsových. Ta dějová zůstala bez povšimnutí. Tohle mě fakt nebavilo.

webmaster, grafik
13.12.2022 | 22:48:01
Blázen z Jericha

Už to vypadalo, že LGBT BLM propagandy se tomu seriálu vyhnuly, ale ne. A to ještě Burtona obvinili z rasismu. Vždyť je to seriál jako všechny ostatní. Kromě toho byla epizoda asi nejhorší. Záhadu vyřešili, ale moc uspokojivé to nebylo. Po skvělé předchozí epizodě velký pád.

11.12.2022 | 12:37:12
Marek Vojtěch

Takové to bylo užvaněné, ale zase se spousta věcí vysvětlilo…a asi bylo trošku potřeba před finálem zvolnit…tak šup šup, pokračujeme :-)

5.12.2022 | 14:02:56
Bane

Asi nejslabší díl. A to tam jsou Gomez a Morticia.

3.12.2022 | 13:11:05
captain

Víkend s rodinami, no páni.

29.11.2022 | 20:19:08
dragonis

Asi nejslabší díl. Asi za to můžou herci Gomeze a Pugslyeho. Minimálně Luis Guzmán je fajn herec, ale oba mi ve svých rolích moc neseděli. Naopak Catherine Zeta-Jones byla dost fajn.

27.11.2022 | 18:59:41
1

Nepřehlédněte

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Seriál Wednesday dosáhl nového rekordu ve sledovanosti na Netflixu a překonal tak předchozí rekord, který držel megahit této streamovací platformy Stranger Things.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama