Witches of East End (Čarodějky z East Endu) Ohromující epizoda "Unburied"

Ohromující epizoda "Unburied"

Ohromující epizoda "Unburied"

Pokud i vás mile překvapila epizoda S01E07 Unburied, tak nejste sami. Myslím, že kvalita seriálu Witches of East End s každou epizodou stoupá. Dějová linka seriálu začíná nabírat na obrátkách, tak ji pojďme společně připomenout.


0 0
20.11.2013

Freya musí udělat rozhodnutí

Hned na začátku epizody jsme viděli tento vášnivý polibek mezi Freyou a Killianem, vzápětí jsme ale zjistili, že jen byl (bohužel) sen. Aby se o jejích neřestných snech nedozvěděl její snoubenec, rozhodla vypít lektvar, který jí zbaví těchto snů. Byl to opravdu chytrý tah. Tajemství o jejich „vztahu“ zůstalo skryté do doby, když než Dash zaslechl diskusi mezi Killianem a Freyou o jejich slavném polibku. Chudák Freya, dostala se tak do sexuální abstinence jak v životě tak i ve snu.

Když jí Joanna vyložila karty odhalil se nám její osud. Bude muset učinit správné rozhodnutí co se partnera týče. V jejím životě stojí dva muži – podvodník a císař- muži, kteří jsou si protiklady. Jeden z temnoty, jeden ze světla. Jeden je Dash a jeden Killian. Ale jen jeden je její spřízněnou duší, a ten druhý ji zničí. Koho myslíte že si vybere?


Koho si Freya zvolí?

89%
11%
88 hlasů

Konečně známe identitu měniče

Kdo je měnič? A kdo se přeměňoval za Joannu? Není to nikdo jiný než … virbl prosím … malá dcera čaroděje Archibalda alias Penelope Gardiner matka Dashe a Killiana. Po předchozí epizodě jsme měli podezření, ale nevěřili jsme, dokud jsme to neviděli na vlastní oči. Penelope, která se zřejmě snaží pomstít, oživila mrtvou Ingrid. Ta měla za úkol od své tety Wendy získat serpens clavem – zlatého hada. Joanna bohužel přichází na záchranu pozdě, a Wendy tak ztrácí život. Ještě větší překvapení bylo, když přívěšek Wendy zčervenal, a to znamená jediné – Wendy dosáhla posledního života, pak zemře navždy.


Nové známosti

Pro Wendy a Ingrid se vyskytly nové lásky! Intrikářka Wendy to dala dohromady se svalovcem Leem. Zatím neznámým sběratelem motýlů, kterého v minulosti využila. Pro Ingrid bylo už dost truchlení, dala šanci novému muži jménem Mike. Tento muž mi přijde záhadný a s vedlejšími úmysly. Nicméně Ingrid i Wendy nový vztah přejeme a jsme zvědaví co se toho vyklube!

Co říkáte na epizodu S01E07 Unburied vy? :-)

Diskuze /4

Koram

Ednu mám rád, ale kdo psal tento článek? O čárkách ani nemluvím, ty už neumí psát nikdo. Nicméně části vět jako „že jen byl (bohužel) sen“ a " …když než Dash zaslechl" mi úplně zkazí dojem z celého textu.

20.11.2013 | 11:45:03
Stolid

Ahoj, tak pokuid čtu článek o něčem, co mám ráda, chyby nehledám. Killiana si nevybere, to by neměli o čem točit seriál. Lidi rádi lžou, takže se nedivím, že had není zničen, už když mluvila s Wendy, jsem věděla, že Joana lže! A Freya si nevybere Kiliana, protože on zničil její vztah s Dashem, jak by mu jen mohla dát šanci?! Nejspíš je omezená a věštení z karet nevezme v úvahu! Hloupááá, ty čarodějky si přímo říkají o malér…

21.11.2013 | 22:19:58
papaya

nevíte někdo kolik to má mít dílů a jestli bude i další serie? Tenhle seriál se opravdu poved.

24.11.2013 | 13:50:48
Raidho

1. série 10 dílů, 2 série (2014) – 13 dílů

25.11.2013 | 18:38:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Reklama

Finále druhé série

Líbilo se vám finále druhé série?

58%
29%
13%
118 hlasů

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)