Witches of East End (Čarodějky z East Endu) Rozhovor: Mädchen Amick o druhé sérii

Rozhovor: Mädchen Amick o druhé sérii

Rozhovor: Mädchen Amick o druhé sérii

Portál Blastr vyzpovídal herečku Amick Mädchen, která hraje tetu Wendy v Čarodějkách z East Endu. Co Amick prozradila o druhé sérii a na co se můžeme těšit?


0 0
9.7.2014

Jaká bude Wendy v 2. sérii?

Wendy má poslední život. Nyní, když se objevil nový nepřítel, bude Wendy v 2. sérii o něco zodpovědnější. Nebude tak lehkomyslná. Tím, že má poslední život, bude brát věci trochu víc vážněji. První epizoda se zabývá ztrátou.. ztrátou milovaného člověka. Docela srdcervoucí. Portál je otevřen. Zavřeli by ho dříve, ale někdo jim zaslepil paměť. Neví ani co přesně se stalo a co z portálu vyšlo.

V průběhu 2. série zjistíme odkud vlastně čarodějnice pocházejí a proč jsou tady. Hodně z minulosti. Objevíme jejich další domov a jejich otce na druhé straně. Je to opravdu dobrý skok do minulosti čarodějnic a jejich mytologie. Já jsem velký mytologický geek. A tak jsem velmi ráda, že to bude hodně podobné Skandinávské mythologii.


Historie mezi Dashem, Killianem a rodinou Beauchamp .. to je hodně dlouhý příběh. Když chlapci dostali svou moc zpět, bude to zajímavé, navíc Dash má zlomené srdce. Stává se z něho opravdu naštvaný kluk s mocí. A Beauchamps ho budou muset držet na uzdě. Takže je to zábava. Opravdu to bude velká sranda. Myslím, že bude zábavné sledovat, jak si chlapci poradí s jejích magií. Co to znamená? Jak se to používá? Jak to držet pod kontrolou? Staré dobré časy..

Říká se, že teta Wendy dostane novou romantickou zápletku? 

Ano, ona v této sérii dostane novou hračku. A je to super zábava. Je to opravdu skvělý chlap. Prostě to někdy dá Wendy sežrat. A taky máme taky nové prostory. Máme les. Tam se budou dít opravdu cool věci. Nejednou se Wendy objeví ve 4 hodiny v noci nahá v lese.

V lese je také několik nepřátel, na které se Wendy zaměří. Ve skutečnosti je náš portál umístěn v lese. Uvidíte, jak oni přicházejí a odcházejí. Druhá série vám řekne příběh našeho starého světa způsobem, který se vám bude zaručeně líbit. Bude to legrace. Vždycky to vypadá skvěle, když se vám naskytne taková majestátní scenérie, jako bude tohle.

Tak to zní skvěle, nemyslíte? Těšíte se na další díly?

Diskuze /1

Ewael

hurá sem s tím :)

9.7.2014 | 17:59:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Reklama

Finále druhé série

Líbilo se vám finále druhé série?

58%
29%
13%
118 hlasů

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)