You (Ty) S01E05: Living with the Enemy

S01E05: Living with the Enemy

S01E05: Living with the Enemy

Rodící se vztah Joea a Beck prověřuje dotěrné vměšování Peach, které nabírá na intenzitě. Joe se všemožně snaží vyřešit svůj problém s Peach tak, aby nezanechal nepořádek.

cz sk
7.10.2018
570 000
45 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PavlinaBartakova

Strhující a neočekávaný vývoj. Pilotní díl seriálu mě rozhodně zaujal, ale neměla jsem tušení, že při každém dalším díle budu chtít víc a víc, dokud se nedostanu ke konci. Joe je grandiózní postava plná zvratů a akcí, co bych nečekala. Celkově se seriál každým dílem odvíjí lepší a mnohem více psychotickou stránkou dopředu a odvádí tak za sebou kus dobré práce. I vedlejší zápletky skvěle navazují na ty hlavní a tvoří dohromady spletitou pavučinu a děsivou atmosféru. Myslím, že vím, jaký mám plán na víkend. :)

13.3.2020 | 20:06:32
Remi91

Začíná přituhovat, Joe stále více ukazuje, jak „oddaný“ dokáže být. Navíc mu do řemesla začínají fušovat i další. Hra se posouvá na další level.

15.1.2020 | 19:39:44
honzaH

Život bez „jedůvek“ (toxicity) mě okouzlill. Půvabný novotvar. :) Skvělá práce a velký dík!

30.10.2018 | 7:59:06

You (Ty)
93/100 - 67×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater), Nicole Kang (Lynn Lieser), Zach Cherry (Ethan Russell), John Stamos (doktor Nicky)

Stav překladu

Epizoda S03E10: What is Love?

cz100%
DOKONČENO

První sérii překládali: @LadyAlex, @Miss.Fine, @siri a @Twister78.
Titulky k druhé sérii a třetí pocházejí z dílny Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás