You (Ty)
93/100 - 97×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

Guinevere Beck

Guinevere Beck

Začínající spisovatelka, které se po seznámení s Joem obrátí život vzhůru nohama.

Sezóny 2
2018 - 2019

Rodiče Guinevery byli, co se výběru jmen týče, pitomci, proto si nechává říkat prostě Beck. Studuje na neworské univerzitě a touží se stát básnířkou. Akorát že ji od soustředěného studia stále něco vyrušuje. Ať už starost o živobytí, zbohatlické kamarádky nudící se ve svých zlatých klecích, nebo její nespolehlivý kluk Benji. Beck má navíc pár špatných vlastnosti: je zoufale neopatrná a nezamyká si telefon a také má příšerný vkus na kluky. A před tím vším ji dokáže zachránit pouze jediný člověk – Joe.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TaiTodd

Nedokázala jsem si ji oblíbit. Byla vlastně jen dokonalá oběť. Hloupá, naivní, žila sociálními sítěmi a byla to tak trošku důvěřivá běhna. Co na ni viděl jsem ale vážně nechápala.

29.7.2022 | 19:31:42
Pandora Rosalez

V mnoha ohledech byla hloupá a v mnoha ohledech byla super … v jejím případě byla až moc lehká oběť pro stalking, ale to proto, že si vůbec nedávala bacha… Tak vysoké hodnocení dávám asi hlavně kvůli Elizabeth Lail, viděla jsem jí už potřetí a tahle role jí sedla zatím nejvíc.

8.11.2020 | 11:43:35
Jiri007

Beck byla sexy kočka, ale bez Joea a Peach by nic nedokazala, ale musim ji obdivovat že dokazala využit všechny svoje stranky aby zapusobila, a měla si davat větší pozor na sve soukromí.

redaktor
23.11.2019 | 10:46:22

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Death of Jonathan Moore

cz100%
DOKONČENO

První sérii překládali: @LadyAlex, @Miss.Fine, @siri a @Twister78.
Titulky od druhé série pocházejí z dílny Netflixu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama