You (Ty)
93/100 - 98×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

Pátá série vítá první posilu z Příběhu služebnice

Pátá série vítá první posilu z Příběhu služebnice

Máme tady první informaci o novém castingu páté série, neboť bylo oznámeno, že se k závěrečné sérii You do hlavních rolí připojuje herečka ze seriálu Příběh služebnice.

5 0
11.3.2024

Už před rokem jsme se dozvěděli, že páté série You bude pro seriál poslední. Před létem ještě Penn Badgley prozradil, že se Joe bude potýkat se svými nedořešenými záležitostmi, avšak od té doby všechno utichlo. Zajisté za to může dlouhá stávka, která vše v Hollywoodu zastavila. Nyní už se ale pátá řada zase začíná hýbat kupředu, neboť byla oznámena první herecká posila, kterou uvidíme v hlavní kapacitě po boku Joea a Kate.

Tou se stává herečka Madeline Brewer, kterou mnozí jistě znají ze seriálu The Handmaid's Tale jako zrzavou, jednookou služebnici Janine. V You ztvární postavu jménem Bronte, nevyzpytatelnou a svobodomyslnou dramatičku, která začne pracovat pro Joea v jeho knihkupectví. Zatímco se tato dvojice sbližuje nad literaturou a ztrátami, Bronte v Joeovi vyvolá nostalgii po jeho bývalém životě, následkem čehož začne zpochybňovat vše, co ve svém životě udělal.

(Za roli Janine si herečka vysloužila nominaci na Emmy. Foto: Hulu)

Zdroj. Deadline

Jste rádi, že v seriálu uvidíte tuto herečku?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama