You (Ty)
93/100 - 98×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

Seznamte se s postavami čtvrté série

Seznamte se s postavami čtvrté série

Premiéra první půlky čtvrté řady je už za rohem a proto je načase si představit všechny důležité aktéry, kteří nás budou novým příběhem provázet. Přečtěte si, co budou zač sedmička hlavních postav a jedenáct vedlejších postav.

4 0
8.2.2023

1. HLAVNÍ POSTAVY

Joe Goldberg

Postavou, bez které by seriál nemohl vůbec fungovat, je samozřejmě náš hlavní „hrdina“ Joe Goldberg, jehož excelentně ztvárňuje Penn Badgley. Ve čtvrté řadě budeme sledovat Joeovu novou životní kapitolu, která jej zavede do Anglie. A jelikož je Joe Goldberg oficiálně po smrti, vystupuje Joe pod jménem Jonathan Moore a stane se profesorem na univerzitě.

Marienne Bellamy

Joeův nový objekt zájmu z předešlé řady, Marienne s tváří herečky Tati Gabrielle, také nesmí chybět, jelikož právě po jejích stopách se Joe vydává, aby ji našel a mohl s ní strávit budoucnost, pokud tedy nějakou mají. Ono to totiž vypadá, že se Marienne snaží před Joem utéct.

Kate

Nyní už přecházíme ke zcela novým postavám. Herečka Charlotte Ritchie se představí jako manažerka galerie jménem Kate. Ta žije nezávislým životem, v němž nedává prostor lásce a spíše dává přednost různým „dohodám“ s muži. Kate tvrdě dřela, aby měla život, jaký nyní vede. Mezi lidmi je označována za tu dospělou v místnosti a rovněž za chladnou mrchu. Je ochranářská vůči své nejlepší kamarádce Phoebe.

Adam Pratt

Lukas Gage si zahraje amerického emigranta Adama, nejmladšího syna bohatého magnáta z východního pobřeží. Je takovým playboyem, který nesplňuje nároky, jaké na něj má jeho úspěšná rodina. Rád tráví čas na večírcích a gamblerstvím. Snaží se skrývat své problémy se sebemedikací. Žije pod krédem, že dobrý byznysmen udělá vše pro to, aby získal, co chce. Navíc není pochyb o tom, že se svými přáteli, a nejspíš i s přítelkyní Phoebe, manipuluje a otázkou je, kam až je schopný zajít.

Lady Phoebe

Jak už bylo řečeno, lady Phoebe je Adamovou přítelkyní a Kateinou nejlepší kamarádkou. Do této role byla obsazena herečka Tilly Keeper. Phoebe je milou, bohatou, slavnou a chaotickou prominentní ženou z aristokratické rodiny. Už od svých 15 let je veřejnou osobou a je pod drobnohledem médií a svých fanoušků. Její pravá povaha se ale ukazuje, když je obklopená svými přáteli. Je v podstatě takovou divokou kartou.

Rhys Montrose

V Anglii Joe naváže přátelství s Rhysem, kterého ztvární Ed Speleers. Rhys je přidrzlý autor, kterému zajistily úspěch jeho memoáry. Díky nim se povznesl z chudoby, dostal se na Oxford, navázal ta správná přátelství a nakonec rozjel politickou kariéru. Na večírky nemívá moc času, avšak rád bývá ve styku se svými excentrickými přáteli. Konec konců tu pro ně byli v době jeho problémového mládí.

Nadia

Poslední hlavní postavou bude Nadia, jíž si zahraje herečka Amy-Leigh Hickman. Ta chodí na Joeovy hodiny, jelikož jejím hlavním zaměřením na univerzitě je literatura. Ráda by se stala uznávanou spisovatelkou. Snaží se zakrývat své nejistoty coby mladé ženy, která nikdy nebyla svými vrstevníky přijímána. Během svého života učinila několik chyb, které nyní hrozí, že jí zničí život. Proto potřebuje pomoc, i kdyby ta pomoc měla přijít od špatných lidí.

2. VEDLEJŠÍ POSTAVY

 • Brad Alexander jako Edward – Student, jehož otec vlastní zpravodajský kanál. Je populární a je zvyklý, že bývá tím nejchytřejším studentem v místnosti. Mezi ním a Nadiou panuje velká rivalita.
 • Niccy Lin jako Sophie – Zhýčkaná podnikatelka, která je velice aktivní na sociálních sítích a každý aspekt jejího příspěvku srší mazaně vyjednaným luxusním sponzorstvím. Pod svým rozmarným zevnějškem je ale Sophie pozornou ochránkyní svého introvertního bratra Simona.
 • Aidan Cheng jako Simon – Syn čínského technologického magnáta, pro něhož je obtížné vést konverzaci s neznámými lidmi a zapůsobit. Dokázal však na sebe upozornit coby umělec, který si zaslouží uznání.
 • Stephen Hagan jako Malcolm – Privilegovaný profesor literatury, který si užívá všechny společenské výhody své práce, aniž by musel moc dřít. Vyžívá se v drogách a jeho přívětivost se může snadno přeměnit na zastrašování. Randí s Kate, avšak také se vídá s dalšími osobami.
 • Ben Wiggins jako Roald – Pochází ze staré aristokratické rodiny, jejíž jméno nese spoustu budov po celé Evropě. Je atraktivní, stylový a má perfektní způsoby, ale je v něm jistá bezohledná vypočítavost a také kolují drby o jeho skryté temné stránce.
 • Eve Austin jako Gemma – Členka privilegovaného okruhu přátel, kteří se seznámili na Oxfordu. Gemma tráví čas na různých VIP akcích, módních přehlídkách či chodí na rande. Je skvělou parťačkou na večírky, ale její izolovanost a privilegovaný život jí ubírají na empatii vůči těm, kteří toho mají méně než ona.
 • Ozioma Whenu jako Blessing – Nigerijská princezna s několika titulky, která je investorkou s vášní pro kryptoměnu. Nemá žádný problém s riskováním v životě i v podnikání a vyplácí se jí to. A co je jejím tajemstvím? Věří, že všichni žijeme v simulaci a pouze blázen by se zastavil před tím, co chce.
 • Dario Coates jako Connie – Chodil na Oxford společně se skupinou přátel od Kate a Phoebe. Je to snobský rozmazlenec, který má rád sázení se, koně, pití a kokain. Lze předpokládat, že Connie nikdy ve svém životě nemusel čelit negativním následkům.
 • Sean Pertwee jako Vic – Adamův osobní řidič/dealer/ochran­ka, který udržuje spoustu nejen Adamových tajemství, ale i tajemství jeho přátel. Nebojí se ušpinit si ruce, aby je ochránil, jelikož jeho práce je vždy na prvním místě. S cizími lidmi jedná uctivě, ale neubrání se podezřívavosti.
 • Alison Pargeter jako Dawn – Žena, kterou v davu každý přehlédne, což jí napomáhá v její práci paparazzi fotografky. Ale pokud jste někým, kdo se chce vyhnout vyfocení, může pro vás být Dawn problémem.
 • Adam James jako Elliot – Životem otrávený muž, který nesnáší drama. Několik desetiletí žil v Kalifornii, ale kvůli své práci musí cestovat napříč Evropou. Má mocného zaměstnavatele a Elliot vždy udělá, co má, ať už je úkol jakkoliv namáhavý.

Zdroj: Deadline

Zaujaly vás postavy, na něž se bude čtvrtá série zaměřovat?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama