Z Nation Popis

Z Nation

Z Nation

Tři roky poté, co svět napadl zákeřný zombie virus, existuje pro lidstvo poslední záchrana. Skrývá se v krvi jediného člověka, který přežil kousnutí zombie. Tým docela obyčejných lidí ho nyní musí odvézt z New Yorku do Kalifornie, kde někde leží poslední laboratoř, která je schopná z krve vytáhnout protilátku a apokalypsu zastavit.

Seriál byl navržen jako protipól divácky velmi oblíbeného zombiedramatu The Walking Dead. Tvůrci se ale rozhodli jít ještě dál, až za hranice žánru. Příběh okořenili značnou dávkou humoru a zatímco v Živých mrtvých se snaží oživlým mrtvolám spíše vyhýbat, hrdinové seriálu se mezi hordy zombíků doslova vrhají. Za slovo také stojí obsáhlá paleta různorodých druhů zombíků. Přes zombie zvířata, radioaktivní zombie, zombie mimina až po rozmanité zombie počasí. I přes nálepku počinu od společnosti Asylum, jenž stojí za jedněmi z nejhorších, nejpodivnějších a nejšílenějších televizních počinů, si seriál našel početnou základnu diváků a dosáhl již třetí řady.

Je to svět, kde člověk žere člověka. Foto: Syfy


V první řadě seriálu se skupinka lidí připlete k veledůležitému úkolu. Musí z New Yourku dopravit přes celé Spojené státy až do Kalifornie dopravit důležitou osobu, jejíž krev může být klíčem výroby vakcíny na zombie virus. To ještě netuší, co vše na ně po cestě čeká, jaké těžké ztráty ještě utrpí a hlavně jakých schopností může dosáhnout člověk, kterého naočkujete experimentální léčebnou látkou zombie viru. Finále první řady vás zanechá v ohromujícím úžasu, kdy nebudete chtít se sledováním seriálu přestat.

Na cestě z pekla do horoucích pekel. Foto: Syfy

Po šokujícím závěru první série se cíl mise sice nezměnil, ale postapokalyptický svět se opět otřásl v samotných základech. Nebezpeční je ještě nebezpečnější, šílená jízda je ještě šílenější. Kdo dokáže přežít v takto bláznivém světě? A kdo dotáhne svůj slib daný na začátku až do konce…

Trailer na první řadu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rychlej

Zábavná, parodická patlanina…, která je v posledních sériích již moc přepatlaná…

10.6.2020 | 18:18:39
Casti3l

1.-2. 100% Post-apo-zombie-comedy. 3. 80% 4. 20% WTF? celá sezóna divná, postava Lucy skončila dřív než začala, Zóna v háji, Vanishing?, Clown rap battle wedding?? 5. 40% Začalo to slibně, proběhlo to zmateně, skončilo to s velkým zklamáním. V podstatě mi na konci do sebe pořádně nic nezapadalo.

19.5.2020 | 14:44:31
Erwell

Právě jsem dokoukala všech pět sérií a musím říct, že mě to bavilo moc. První a druhá série byly asi nejlepší, ale ani ostatní nebyly vůbec špatné. :) Rozhodně dávám 100%.

14.7.2019 | 6:16:01
Kataklysmo

Za me super oddechovka,li­tuju,ze uz je konec.Nachechtal jsem se u toho very mouchy :-)

13.4.2019 | 6:36:46
VUDU1

páčil sa mi celý seriál.....od začiatku až po koniec…vtipné zážitky pre uvoľnenie, rôznorodosť postáv, neustále napätie z „nastávajúceho“ …určite doporučujem :-)

14.2.2019 | 10:58:30
valouchova95

Za mě super seriál, někdy až moc šílený na můj vkus, ale je to super oddechovka :)

2.2.2019 | 15:18:33
Wulfi44

Ze začátku hodně kvalitní béčko, které si na nic nehraje, nestojí na jednom místě a neustále se snaží ukázat něco nového. Celou zombie tématiku podává s humorem a nejednou jsem si při sledování vzpomněl na Zombieland. Přináší navíc spoustu šílených postav, které jsou často úplný opak toho co vidíme například v TWD. S 3. sezónou ale začíná kvalita klesat a bohužel klesá až do finále, které samotné taky za moc nestojí. Ve výsledku mě většina seriálu bavila, ale podruhé si ho nejspíš nepustím.

5.1.2019 | 16:48:01
JetPrawn

pro2017–4. Sezona mi kazí dojem prvních tří sezón edit pro2018 po shlednutí S05E07 .. první dvě sezony byly fakt super, ve 3. s dějem kolem dospívající Lucy už to začalo pokulhávat a u 4. jsem nakonec byl 50 na 50 ale dal jsem 5. šanci ale tohle je konec, z humorné oddechovky se stal totální bulls*it a celkový dojem ze seriálu je prostě 50 na 50 ikdyž sem to jednou fakt žral :D

17.12.2018 | 21:23:06
danbackastan

Tento seriál je super, je plný šíleností, vtipu a zvratu za mě 100%, protože si to tenhle seriál zaslouží. Takhle by měl vypadat, svým způsobem dobrý seriál se zombie. O The walking dead se totéž už říct nedá, jelikož tento seriál, není to co býval. Tak ty první tři, čtyři série, které měly to své kouzlo, dle komixu i velmi dobré kamery a necenzurovanosti.

18.10.2018 | 19:50:57
pikaia

1, 2 řada dobrá, 3 slabší, 4 vážně nic moc.

20.5.2018 | 13:56:51

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Reklama