Z Nation Popis

Z Nation

Z Nation

Tři roky poté, co svět napadl zákeřný zombie virus, existuje pro lidstvo poslední záchrana. Skrývá se v krvi jediného člověka, který přežil kousnutí zombie. Tým docela obyčejných lidí ho nyní musí odvézt z New Yorku do Kalifornie, kde někde leží poslední laboratoř, která je schopná z krve vytáhnout protilátku a apokalypsu zastavit.


Seriál byl navržen jako protipól divácky velmi oblíbeného zombiedramatu The Walking Dead. Tvůrci se ale rozhodli jít ještě dál, až za hranice žánru. Příběh okořenili značnou dávkou humoru a zatímco v Živých mrtvých se snaží oživlým mrtvolám spíše vyhýbat, hrdinové seriálu se mezi hordy zombíků doslova vrhají. Za slovo také stojí obsáhlá paleta různorodých druhů zombíků. Přes zombie zvířata, radioaktivní zombie, zombie mimina až po rozmanité zombie počasí. I přes nálepku počinu od společnosti Asylum, jenž stojí za jedněmi z nejhorších, nejpodivnějších a nejšílenějších televizních počinů, si seriál našel početnou základnu diváků a dosáhl již třetí řady.

Je to svět, kde člověk žere člověka. Foto: Syfy


V první řadě seriálu se skupinka lidí připlete k veledůležitému úkolu. Musí z New Yourku dopravit přes celé Spojené státy až do Kalifornie dopravit důležitou osobu, jejíž krev může být klíčem výroby vakcíny na zombie virus. To ještě netuší, co vše na ně po cestě čeká, jaké těžké ztráty ještě utrpí a hlavně jakých schopností může dosáhnout člověk, kterého naočkujete experimentální léčebnou látkou zombie viru. Finále první řady vás zanechá v ohromujícím úžasu, kdy nebudete chtít se sledováním seriálu přestat.

Na cestě z pekla do horoucích pekel. Foto: Syfy

Po šokujícím závěru první série se cíl mise sice nezměnil, ale postapokalyptický svět se opět otřásl v samotných základech. Nebezpeční je ještě nebezpečnější, šílená jízda je ještě šílenější. Kdo dokáže přežít v takto bláznivém světě? A kdo dotáhne svůj slib daný na začátku až do konce…

Trailer na první řadu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risutka

Když se odprostíte od faktu, že to není rodinné drama typu TWD, tak je to skvělá zábava.

4.9.2017 | 18:08:01
Len_LenKa

Topka seriál :) Začala som ho len prednedávnom sledovať, a už ho zaradzujem do mojho top rebríčka :) brutálny, akčný, vtipný, má čo ponúknuť, a vôbec nie je „Béčkový“ ako tu píšete :) a porovnávať ho s TWD je blbosť.

26.1.2017 | 5:22:07
pikaia

Super.

16.1.2017 | 14:55:50
linwris

Je to takovy zombie beckovy serial plny klise, ale da se na to divat.

8.8.2016 | 20:44:58
zavodnyrichard12

Skvělej seroš! Murphyho kecy a hlavně ten konec! :D Ten konec je takový otevřený, tak doufám že bude pokračování. :)

30.4.2016 | 13:55:40
TaLu

Zvykala jsem si delší čas, ale byly epizody, které zvýšily mé hodnocení. Celkově druhá série se mi líbila více, méně nadsázky, víc " doopravdy"

26.12.2015 | 17:13:46
eliasek89

Super seriál :-) jen ten poslední díl, druhé řady ??? Snad bude pokračování :)

22.12.2015 | 19:07:00
volverine36

Při čekání na nové TWD fajn seriál.

11.12.2015 | 21:47:03
TekTek

Musim říct, že jsem si tenhle seriál oblíbil až po několika dílech. Akce a vtip tomu opravdu nechybí. Murphyho hlášky a výraz Doca, když se něco děje mě opravdu pobaví. Dokonce mi místama přijde, že je to v něčem lepší než TWD, hlavně svižným dějem a možná i efektama. No komu nevadí ulítnutý zombie seriál, tak by měl tenhle zkusit.

2.12.2015 | 21:43:27
Swartood

Zatím jsem viděl jen 11 dílů 1. serie, ale už nyní ho řadím výše než TWD… zde je pořád akce a hlavně je to pořád o lidech vs Zombies a to oceňuji nejvíce! Doufám, že to nehodlají utnout druhou serií což v USA často umí (udělali mi to u Revolution) a natočí jich ještě slušnou dávku. Všichni co mají rádi postapo seriály (a to nejen se zombie tématikou) by měli dát tomuto šanci a shlédnout aspoň 5 dílů a už je to nepustí!

30.11.2015 | 21:54:37

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás