APB (13. okrsek)
81/100 - 22×

APB(13. okrsek)

Miliardář a technologický génius Gideon Reeves se rozhodne koupit upadající 13. okrsek v americkém Chicagu, aby dal policii upgrade, který tak zoufale potřebuje.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Justin Kirk (Gideon Reeves), Natalie Martinez (Theresa Murphy)

S01E04: Signal Loss

S01E04: Signal Loss

Důstojník Brandt se vydává do utajení, aby dopadl zločince pašující zvláštní typ nábojnic. Jednotka, kterou vede bývalý manžel Murphyové, mezitím ohrožuje Gideonovu vizi.

27.2.2017
3 363 000
42 minut

Scénář: Krystal Houghton Ziv
Režie: Ami Canaan Mann

Foto: FoxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

Tentokrát samým nadšením spíše zklamání. Tajný agent mezi zločinci prodávající střely pronikající neprůstřelnou vestou už byl ve filmovém i seriálovém světě použit tolikrát, že je celé dějství od začátku do konce naprosto předvídatelný. A tomuto nešvaru nezabrání ani použití high-tech technologií.

4.4.2020 | 20:41:42
default

Skvelej dil! :) Na zacatku mi hned doslo, ze misto dratu pouzijou nejakou chytrou latku, bundu. :D Ale to vem cert. Napinavy dil az do konce! :) Jen ta shoda okolnosti s Ticem byla takova… zrovna blba okolnost. :P Ale jinak fakt dobrej dil. Zatim jsem spokojenej s relativni originalitou a akci. :)

3.3.2017 | 1:51:54

Seriál končí...

APB oficiálně zrušen

APB oficiálně zrušen

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že stanice Fox po jedné dvanáctidílné sérii ruší svůj sci-fi kriminální seriál APB. Seriál si nedokázal získat dostatek diváků a jeho stálé publikum bylo příliš nízké na to, aby byla stanice spokojená. Budoucnost 13. okrsku je tímto zpečetěna.

...ale myšlenka žije dál

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Idea APB ožije v novince Wisdom of the Crowd

Zrušení APB už je bohužel definitivní, původní myšlenka seriálu však neumírá. Konkurenční stanice CBS letos v říjnu představí nové krimi jménem Wisdom of the Crowd, ve které bohatý inovátor ve světě technologií vytvoří aplikaci na boj proti zločinu. Déjà vu?

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama