All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E09: Hard Place

S02E09: Hard Place

Simone se snaží nalézt v rovnováhu ve svých nových „povinnostech“ a své oddanosti Nate, kvůli čemuž má pochyby o svém rozhodnutí. Marcus vidí, že se Thea na kurtu trápí a nabízí jí pomoc nečekaným způsobem. Když je baseballový tým jen krůček od velkého úspěchu, snaží se Damon udržet tým soustředěný. Cam si mezitím není jistý, zda je vstup do spolku pro něj, kvůli čemuž JR přehodnocuje strategii bratrstva.

cz sk
30.1.2023
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Schultz
Scénář: Alison McKenzie & Christopher N. Corte

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Martin Bobb-Semple (Orlando Johnson), Derek Rivera (Santiago Reyes), Heather Harris (Gabrielle), Renee Harrison (Aqueelah), Randy J. Goodwin (Xavier Sims), Alana Bright (Melody), Jabbar Lewis (Julian), Arthur Richardson (Fox), Sumar Henderson (Jeanelle), Christal Marie Deloney (Rachel),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Thea snažila a nakonec ji pomohl Marcus že zavolal světove hračcce kterou Thea obdivuje a musim řict že ta rada co ji dala se fakt vyplatila a jsem zvědav jestli to ted Thea zvladne, jinak Simone měla řict hned na začatku spolku že nema v planu Nica volit a přece jen spolek doporučuje konečne hlasovani je na samotnem člověku a jak řikala Aqueelah lepši zlo ktere člověk zna a Damonovi fakt nezavidim že sotva co chtěl odjet za otcem tak mu Marcus přijde řict že zemřel.

redaktor
10.8.2023 | 10:49:03
tominotomino

Theina linka byla nejlepší. Spolky mě moc nezajímají.

webmaster
2.2.2023 | 20:12:07

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama