All American: Homecoming
0/100 - 0×

All American: Homecoming

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2021 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní


The CW objednává All American: Homecoming pro nadcházející sezónu

The CW objednává All American: Homecoming pro nadcházející sezónu

Stanice The CW dává dohromady svůj program pro nadcházející sezónu, do které se rozhodla objednat už tři novinky. A jednou z nich je i All American: Homecoming, spin-off jednoho z jejích aktuálně nejúspěšnějších seriálů All American.

1 0
25.5.2021

Jestliže jste doufali, že se All American: Homecoming dočká seriálové objednávky, přinášíme vám dobré zprávy, jelikož se tak skutečně stalo. V příští sezóně na The CW nás tak nečeká pouze čtvrtá série All American, ale i první řada tohoto spin-offu, který se zaměří na postavu Simone Hicksové (Geffri Maya) z původního seriálu a několik nových, o nichž si můžete přečíst v našem předešlém článku. Pro připomenutí vám přinášíme popis tohoto seriálu:

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills (pozn: Simone) a elitní baseballový hráč z Chicaga (pozn: Damon v podání herce Peytona Alexe Smithe) se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.


Na první nahlédnutí do tohoto seriálu se můžeme těšit už v rámci All American, jehož sedmnáctá epizoda třetí řady bude sloužit jako backdoor pilot Homecomingu. Takže pokud původní seriál nesledujete, ale chcete si omrknout spin-off, nenechte si sedmnáctý díl, který by se měl vysílat 5. července, ujít. Prozatím není jasné, jestli Homecoming uvidíme už na podzim nebo až v midseason, ale určitě by seriálu prospělo vysílání na podzim v jeden večer společně s All American. Což se i logicky nabízí, jelikož Black Lightning, pondělní parťák All American, končí a v pondělí se tak uvolní ve vysílání místo (předpokládáme, že se AA vrátí opět na podzim v pondělní večery, kde si vede moc dobře. – pozn. red.). S oznámením objednávky seriálu stanice vydala i první propagační plakát, na kterém jsou k vidění postavy Simone, Damon, JR (Sylvester Powell), Thea (Camille Hyde) a Keisha (Netta Walker).

Aktualizace: All American: Homecoming se představí až v midseason.

(Plakát k novince All American: Homecoming. Foto: The CW)

Zdroj: Deadline

Jste zvědavi na tento seriál?

  • E2K2w-rWYAYQF8G-ef9fe33c5ef6216124b6d8644d52be8c.jpg
  • 1500x500-d8256b51a89151132b3c6270690196ae.jpg
  • ovYp5DkC-400x400-3985d228215a9adf2a9cac0966e9e0a2.png

Diskuze /1

elsadistico

určite nie, aj AA pozeram iba kvôli futbalu, aj keď kazdá dalšia sezóna je menej a menej futbalová

5.6.2021 | 17:41:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama