American Crime Story S02E08: Creator / Destroyer

S02E08: Creator / Destroyer

S02E08: Creator / Destroyer

Mladý Andrew Cunanan bojuje s tyranským otcem, zatímco se mladý Gianni Versace stává návrhářem.

cz sk
15.3.2018
1 000 000
1 hodina 1 minutaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Romix01

Vůbec mi nevadí, že je to bez Versaceho.

25.3.2018 | 21:16:25
Movego

Ne, prostě ne… Sérii dokoukám, ale pochybuju, že se na to někdy kouknu znova. Andrew je magor, jeho máma je magor, jeho táta je ultra magor. Ano Murphy, pochopili jsme to. Prosím aspoň poslední dvě epizody o Versace a Donatelle.

16.3.2018 | 21:11:45
Ann Taylor

Super příběh Andrewa. Opět bohužel téměř vůbec Versaceho.

redaktor
16.3.2018 | 17:26:50

American Crime Story
88/100 - 57×

American Crime Story

Seriálová antologie od úspěšného producenta Ryana Murphyho se zaměřuje na slavné kriminální případy a a jejich pachatele.

V první sérii se účastníme soudu se slavným sportovcem O. J. Simpsonem, ve druhé prozkoumáme okolnosti života a smrti modního návrháře Gianni Versaceho a jeho vraha Andrewa Cunanana. Třetí série se věnuje milostné zápletce prezidenta Billa Clintona s Monikou Lewinskou, která ho málem stála místo prezidenta a manželství.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
žánr
Krimi, Thriller, Životopisný
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Sarah Paulson (Marcia Clark), Sterling K. Brown (Christopher Darden), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), John Travolta (Robert Shapiro), David Schwimmer (Robert Kardashian), Kenneth Choi (Lance Ito), Selma Blair (Kris Jenner), Connie Britton (Faye Resnick), Darren Criss (Andrew Cunanan), Édgar Ramírez (Gianni Versace), Penélope Cruz (Donatella Versace), Ricky Martin (Antonio D'Amico), Cody Fern (David Madson), Finn Wittrock (Jeffrey Trail)

Nepřehlédněte

Impeachment nemá tak velkou sledovanost jako předchozí série

Impeachment nemá tak velkou sledovanost jako předchozí série

Podle statistik nemá seriál tak velkou sledovanost jako jeho předchozí dvě série. Podle deníku New York Times je důvod jednoduchý – třetí série není dostupná na žádné streamovací službě.

Reklama

Reklama

Nejlepší postavy 2.série

Narozeniny