American Crime Story
88/100 - 58×

American Crime Story

Seriálová antologie od úspěšného producenta Ryana Murphyho se zaměřuje na slavné kriminální případy a a jejich pachatele.

V první sérii se účastníme soudu se slavným sportovcem O. J. Simpsonem, ve druhé prozkoumáme okolnosti života a smrti modního návrháře Gianni Versaceho a jeho vraha Andrewa Cunanana. Třetí série se věnuje milostné zápletce prezidenta Billa Clintona s Monikou Lewinskou, která ho málem stála místo prezidenta a manželství.

USA | 2016 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
žánr
Krimi, Thriller, Životopisný
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Sarah Paulson (Marcia Clark), Sterling K. Brown (Christopher Darden), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), John Travolta (Robert Shapiro), David Schwimmer (Robert Kardashian), Kenneth Choi (Lance Ito), Selma Blair (Kris Jenner), Connie Britton (Faye Resnick), Darren Criss (Andrew Cunanan), Édgar Ramírez (Gianni Versace), Penélope Cruz (Donatella Versace), Ricky Martin (Antonio D'Amico), Cody Fern (David Madson), Finn Wittrock (Jeffrey Trail)

S02E08: Creator / Destroyer

S02E08: Creator / Destroyer

Mladý Andrew Cunanan bojuje s tyranským otcem, zatímco se mladý Gianni Versace stává návrhářem.

sk
15.3.2018
1 000 000
1 hodina 1 minutaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Romix01

Vůbec mi nevadí, že je to bez Versaceho.

25.3.2018 | 21:16:25
Movego

Ne, prostě ne… Sérii dokoukám, ale pochybuju, že se na to někdy kouknu znova. Andrew je magor, jeho máma je magor, jeho táta je ultra magor. Ano Murphy, pochopili jsme to. Prosím aspoň poslední dvě epizody o Versace a Donatelle.

16.3.2018 | 21:11:45
Ann Taylor

Super příběh Andrewa. Opět bohužel téměř vůbec Versaceho.

redaktor
16.3.2018 | 17:26:50

Nepřehlédněte

O čem bude čtvrtá série American Crime Story?

O čem bude čtvrtá série American Crime Story?

Třetí série America Crime Story, která se věnovala milostné aféře mezi prezidentem Billem Clintonem a Monikou Lewinski je za námi. Tvůrce seriálu Ryan Murphy už má plány pro čtvrtou sérii. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Nejlepší postavy 3.série

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama