American Crime Story S02E09: Alone

S02E09: Alone

S02E09: Alone

Lov na sériového vraha Andrewa Cunanana míří k zběsilému konci.

cz sk
22.3.2018
1 200 000
55 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

První série byla lepší. Tohle bylo trochu divný. Navíc jsem v závěru měla pocit, jakoby se to toho zmetka snažili obhájit. Něco jako: on to doma měl těžký, pochopte ho. … Ne. Ale výkon představitele hlavní postavy byl skvělý. Penelope jako Donatella excelentní.

7.6.2019 | 18:43:35
Annie2809

Já nevím no. Za mě tomu něco chybělo. Nebylo to finále, které jsem si představovala. Že se odhalí nějaký zajímavý vztah Andrewa a Versaceho a tak dále. Seriál se měl zaměřit na vraždu Gianniho a na jeho rodinu. Zatím byl zaměřen jen na Andrewa, což zrovna není šťastné vzhledem k názvu. Celkově tam toho o rodině Versace bylo strašně málo. Opravdu nechápu, kvůli čemu se Versaceho rodina ohrazovala, když tam o nich vůbec nebylo nic špatného. Skoro tam ani nebyli :D Ovšem musím vyzdvihnout výkony herců. Penelopé v roli Donatelly byla skvělá, Criss v roli Andrewa byl boží. Bavilo mě na to koukat, ale první série u mě teda vede :)

26.3.2018 | 20:55:59
Movego

Zbabělec......

24.3.2018 | 19:53:43

American Crime Story
88/100 - 57×

American Crime Story

Seriálová antologie od úspěšného producenta Ryana Murphyho se zaměřuje na slavné kriminální případy a a jejich pachatele.

V první sérii se účastníme soudu se slavným sportovcem O. J. Simpsonem, ve druhé prozkoumáme okolnosti života a smrti modního návrháře Gianni Versaceho a jeho vraha Andrewa Cunanana. Třetí série se věnuje milostné zápletce prezidenta Billa Clintona s Monikou Lewinskou, která ho málem stála místo prezidenta a manželství.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
žánr
Krimi, Thriller, Životopisný
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Sarah Paulson (Marcia Clark), Sterling K. Brown (Christopher Darden), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), John Travolta (Robert Shapiro), David Schwimmer (Robert Kardashian), Kenneth Choi (Lance Ito), Selma Blair (Kris Jenner), Connie Britton (Faye Resnick), Darren Criss (Andrew Cunanan), Édgar Ramírez (Gianni Versace), Penélope Cruz (Donatella Versace), Ricky Martin (Antonio D'Amico), Cody Fern (David Madson), Finn Wittrock (Jeffrey Trail)

Nepřehlédněte

Impeachment nemá tak velkou sledovanost jako předchozí série

Impeachment nemá tak velkou sledovanost jako předchozí série

Podle statistik nemá seriál tak velkou sledovanost jako jeho předchozí dvě série. Podle deníku New York Times je důvod jednoduchý – třetí série není dostupná na žádné streamovací službě.

Reklama

Reklama

Nejlepší postavy 2.série

Narozeniny