American Crime Story
88/100 - 58×

American Crime Story

Seriálová antologie od úspěšného producenta Ryana Murphyho se zaměřuje na slavné kriminální případy a a jejich pachatele.

V první sérii se účastníme soudu se slavným sportovcem O. J. Simpsonem, ve druhé prozkoumáme okolnosti života a smrti modního návrháře Gianni Versaceho a jeho vraha Andrewa Cunanana. Třetí série se věnuje milostné zápletce prezidenta Billa Clintona s Monikou Lewinskou, která ho málem stála místo prezidenta a manželství.

USA | 2016 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
žánr
Krimi, Thriller, Životopisný
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Sarah Paulson (Marcia Clark), Sterling K. Brown (Christopher Darden), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), John Travolta (Robert Shapiro), David Schwimmer (Robert Kardashian), Kenneth Choi (Lance Ito), Selma Blair (Kris Jenner), Connie Britton (Faye Resnick), Darren Criss (Andrew Cunanan), Édgar Ramírez (Gianni Versace), Penélope Cruz (Donatella Versace), Ricky Martin (Antonio D'Amico), Cody Fern (David Madson), Finn Wittrock (Jeffrey Trail)

S02E09: Alone

S02E09: Alone

Lov na sériového vraha Andrewa Cunanana míří k zběsilému konci.

sk
22.3.2018
1 200 000
55 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

První série byla lepší. Tohle bylo trochu divný. Navíc jsem v závěru měla pocit, jakoby se to toho zmetka snažili obhájit. Něco jako: on to doma měl těžký, pochopte ho. … Ne. Ale výkon představitele hlavní postavy byl skvělý. Penelope jako Donatella excelentní.

7.6.2019 | 18:43:35
Annie2809

Já nevím no. Za mě tomu něco chybělo. Nebylo to finále, které jsem si představovala. Že se odhalí nějaký zajímavý vztah Andrewa a Versaceho a tak dále. Seriál se měl zaměřit na vraždu Gianniho a na jeho rodinu. Zatím byl zaměřen jen na Andrewa, což zrovna není šťastné vzhledem k názvu. Celkově tam toho o rodině Versace bylo strašně málo. Opravdu nechápu, kvůli čemu se Versaceho rodina ohrazovala, když tam o nich vůbec nebylo nic špatného. Skoro tam ani nebyli :D Ovšem musím vyzdvihnout výkony herců. Penelopé v roli Donatelly byla skvělá, Criss v roli Andrewa byl boží. Bavilo mě na to koukat, ale první série u mě teda vede :)

26.3.2018 | 20:55:59
Movego

Zbabělec......

24.3.2018 | 19:53:43

Nepřehlédněte

O čem bude čtvrtá série American Crime Story?

O čem bude čtvrtá série American Crime Story?

Třetí série America Crime Story, která se věnovala milostné aféře mezi prezidentem Billem Clintonem a Monikou Lewinski je za námi. Tvůrce seriálu Ryan Murphy už má plány pro čtvrtou sérii. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Nejlepší postavy 3.série

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama