Banshee Co nás čeká v prvních čtyřech epizodách?

Co nás čeká v prvních čtyřech epizodách?

Co nás čeká v prvních čtyřech epizodách?

Zajímá vás, co přinesou první čtyři epizody druhé řady Banshee? Máme tu pro vás popisky epizod.


0 0
23.12.2013

Druhá řada Banshee je skoro za dveřmi, takže je nejvyšší čas podívat se na to, co Lucase Hooda čeká a nemine. Prozatím byly zveřejněny popisky pro první čtyři epizody.

Little Fish – 11. ledna


Po krvavé přestřelce s Králíkem jsou Lucas, Carrie a všichni zástupci šerifa vyslýchání zvláštním agentem FBI Jimem Racinem (hostující hvězda Zeljko Ivanek). Mezitím se Proctor snaží přesvědčit Rebeccu, aby se vrátila do jeho péče. Gordon se vzpamatovává ze zrady své manželky. Davea ukazuje svou vynalézavost, když je chycena při krádeži v obchoďáku. Poději se jednoduché přepadení obrněného vozu změní v nebezpečnou honičku, do které se připlete i záhadný motorkář.

The Thunder Man – 18. ledna

Deva a Gordon se ke Carrie otáčí zády a ta si musí hledat nové bydlení. Kmenová rada a George Hunter (hraje Gil Birgmingham) zpochybňují Alexovu schopnost vést kmen, ten začne pátrat po ukradených penězích. Siobhan zažívá noční můru a to když se její bývalý manžel vrátí zpět a chce s ní začít znovu. Proctor se zeptá Lucase, zda se chce vrátit do jeho přízně.

The Warrior Class – 25. ledna

Šokující vražda poblíž amišské farmy zničí vztah mezi Amiši a kmenem Kinaho, Amiši se musí spolehnout na Proctora, že je pomstí. Vyšetřování zločinu na půdě kmene Kinaho zavede Lucase a jeho zástupce přímo ke gangu, který vede Chayton Littlestone (hraje Geno Segars). Mezitím Carrie přivítá nečekanou návštěvu, zatímco Lucas se musí vypořádat s nevítanou návštěvou.

Bloodlines – 1. února

Brock a Lucas navštíví přísného amišského učitele, který by jim mohl pomoci při vyšetřování zabití Lany Clearyové, která je členkou kmene Kinaho a také se zmizením Solomona Bowmana. Emmett a Siobhan zjistí, že převážení zajatého Chaytona je mnohem těžší než čekali. Rebecca se musí vyrovnat s odmítnutím její rodiny. Proctor nabízí Alexovi mír a Nola se snaží dosáhnout spravedlnosti.

Tak co na to říkáte? Že by se hned v první epizodě Lucasova parta vydala vydělat nějaké peníze?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás