O seriálu

O seriálu

Začátky Normana Batese v seriálovém prequelu Hitchcockova Psycha. Novinka stanice A&E nás čeká na začátku roku 2013.

1 0
26.11.2012

Všechno to začalo v roce 1960 přelomovým hororem Psycho Alfreda Hitchcocka. A stanice A&E bude pokračovat v roce 2013 příběhy odehrávajícími se ve slavném motelu Bates.

Příběh nás zavede na úplný začátek cesty Normana Batese, ve kterém budeme sledovat formovaní jeho vztahu s matkou Normou a světem, v němž žijí. Diváky čeká temná cesta, na jejímž konci uvidíme jednoho z nejznámějších filmových sériových vrahů.

Za seriálem stojí tvůrce jiného mysteriózního seriálu Lost, Carlton Cuse. K tomu se jako producent připojil Kerry Ehrin (Friday Night Lights, Parenthood). První série bude mít 10 dílů a příběh mladého Normana Batese se bude odehrávat v současnosti.

A s kým se v okolí slavného motelu budeme potkávat? Každého určitě zajímá, kdo bude hrát šestnáctiletého Normana Batese. Volba padla na talentovaného Freddieho Highmorea (Hledání Země – Nezemě, Karlík a továrna na čokoládu). Jeho matku ztvární Vera Farmiga (Lítám v tom, Zdrojový kód) a staršího bratra Dylana si zahraje Max Thieriot (Jumper, Vem si mou duši). Dočkáme se i Normanovy první lásky, kterou bude spolužačka Emma Decody, již si zahraje Olivia Cooke (Blackout). V dalších rolích se objeví Nestor Carbonell (Lost, Ringer), Nicola Peltz (Poslední vládce větru) či Mike Vogel (Černobílý svět, Pan Am)

Premiéra seriálu je plánována na začátek roku 2013.

Zdroj: A&E

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama