Batman
98/100 - 35×

Batman

Když byl Bruce Wayne malý, zabili mu rodiče. Jako dospělý se rozhodl vrátit do rodného města Gotham spravedlnost a jako Batman chránit spravedlnost. Navštivte náš web věnovaný komiksovému, seriálovému i filmovému fenoménu Batman.

1937 | Vysílá se
žánr
Akční, Detektivní, Komiksový

Ztracený Michael Emerson v Návratu temného rytíře a druhý klip

Ztracený Michael Emerson v Návratu temného rytíře a druhý klip

Poslední dobou se na Edně s novinkami o televizních návratech různých herců z dnes už kultovního seriálu Lost – Ztraceni roztrhl pytel. Že s podobnou zprávou ale přijde i Batman, to už asi opravdu nikdo nečekal. K tomu vám v této novince nabízíme i již druhý klip k tomuto očekávanému animovanému (dvoj)filmu, samozřejmě i s českými titulky.

0 0
6.9.2012

Michael Emmerson, nejvíce znám jako Benjemin Linus ze seriálu Lost či jedna z hlavních hvězd loni odstartovaného seriálu Person of Interest má ve druhé části animovaného projektu Batman: The Dark Knight Returns (pokud se jí vůbec kdy dočkáme) propůjčit hlas samotnému stárnoucímu Jokerovi, kterého Batmanův návrat probudí z desetileté letargie v Arkhamském sanatoriu.

To ale není jediná seriálová novinka, co se obsazení týče. Vedle Petera Wellera (RoboCop, Fringe, Dexter), o kterém jsme si už dříve řekli, že dabuje samotného Batmana, tu své hlasy propůjčí například i Mark Valley (Superman) nebo Ariel Winter (Robin).

A nakonec vám zde přinášíme ještě i v pořadí již druhý klip (první ke zhlédnutí zde) z prvního filmu, samozřejmě i s českými titulky (odkazujícími se na původní oficiální komiksový překlad Viktora Janiše).

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

DC Extended Universe

Pro aktuální informace o Batmanovi a Justice League navštivte náš web DC Extended Universe 

The Dark Knight Rises

Temný rytíř povstal (2012)


Premiéra: 20.7. USA/26.7. ČR 2012
Režie: Christopher Nolan
Scénář: Jonathan Nolan, Christ. Nolan
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Christian Bale, Michael Caine, Gary Oldman, Morgan Freeman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Liam Neeson, Christopher Judge

Reklama

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama