Big Little Lies (Sedmilhářky)
93/100 - 148×

Big Little Lies(Sedmilhářky)

Bezchybné životy tří matek jsou narušeny ve chvíli, kdy jsou odhalena jejich soukromá tajemství. Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy od spisovatelky Liane Moriarty.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 52 minut
žánr
Drama, Komedie, Krimi
hrají
Reese Witherspoon (Madeline Martha Mackenzie), Nicole Kidman (Celeste Wright), Shailene Woodley (Jane Chapman), Laura Dern (Renata Klein), Zoë Kravitz (Bonnie Carlson), Adam Scott (Ed Mackenzie), James Tupper (Nathan Carlson), Alexander Skarsgård (Perry Wright), Jeffrey Nordling (Gordon Klein), Kathryn Newton (Abigail Carlson), Iain Armitage (Ziggy Chapman), Darby Camp (Chloe Mackenzie), Cameron a Nicholas Crovetti (Max a Josh Wrightovi), Robin Weigert (Amanda Reisman), Merrin Dungey (Adrienne Quinlan)

S02E05: Kill Me

S02E05: Kill Me

Zatímco se Renata potýká s dopadem Gordonových problémů se zákonem, snaží se pomoci Celeste. Pro tu začíná náročný boj s vlastní tchyní, která zažádala o svěření vnuků do své péče. Bonnie se zatím ve vzpomínkách vrací ke svému nešťastnému dětství a komplikovanému vztahu s matkou.

7.7.2019
1 770 000
46 minut

Scénář: David E. Kelley
Režie: Andrea Arnold

Foto: HBO

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Trochu slabší díl, musim řict že Celeste a Mary Louise u soudkyně neměli chybu, musim řict že Mary Louise je fakt chytra liška a věděla jak Celeste bude reagovat, a to jak se kluci spojili proti šikanatorovi to bylo fakt dobře že drželi při sobě, a to jak se Renata nervovala to bylo fakt vtipne a to jak, a to s tim Coreym něco jsem předpokladal, a jsem zvědav jak dlouho Madeline bude s Edem na tom jak jsou ted.

redaktor
14.2.2020 | 18:05:20
Spiker

Tak kdo koho ještě bodne do zad?

12.7.2019 | 16:29:18
Erchomai

Tak tenhle díl byl opravdu skvělý :D Já tušila, že s tím Coreym to nebude jen tak.

9.7.2019 | 19:42:24
KevSpa

Čím dál depresivnější.

webmaster, korektor
9.7.2019 | 14:42:02

Třetí série

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Dočkáme se třetí série Big Little Lies?

Tvůrce a producent David E. Kelley by se rád k úspěšnému seriálu Sedmilhářky vrátil. Aktuálně však realizaci třetí řady brání zaneprázdněnost všech zúčastněných, zejména pak hlavních hereckých hvězd.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama